Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bu Hafta Yarışmacıları 12 Kasım Yemekteyiz. Zuhal Topal'la Yemekteyiz 12 Kasım'da kim yarışıyor? 8-12 Kasım Yemekteyiz yarışmacıları.. Sunuculuğunu Zuhal Topal'ın yaptığı Zuhal Topal'la Yemekteyiz bu hafta yarışmacıları hayatları merak ediliyor. 8-12 Kasım'da yarışan Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmacıları kimler? Aylin, Dilara, Tanju, Sara ve Berkay hakkında merak edilenleri sizler için derledik.

BERKAY DEMİRCİ KİMDİR?

Berkay Demirci'dir 26 yaşındaki yarışmacının sosyal medyada 100 bin takipçisi bulunmaktadır. Restoranı olan Beykay Bey aynı zamanda Youtube adlı dijital platformda videolar çekmektedir. İstanbul'da yaşayan Berkay iddialı yarışmacılardan biri. Aylin'den 4, Sara'dan 5, Tanju'dan 6, Dilara'dan 4 puan alan Berkay Demirci toplamda 25 puan elde etti.

yemekteiz

SARA KAMAL SHAHSAVAR KİMDİR?

Sara Kamal Shahsavar ise aslen İranlıdır. İstanbul'da yaşayan yarışmacı 5 senedir Türkiye'de yaşıyor. Bir çocuğu olan yarışmacı 37 yaşında olan yarışmacı yaptığı yemeklerle dikkat çekti Deniz mahsüllerine alerjisi olan yarışmacısının kendisine ait kuaför salonu vardır. Protez tırnak takmakta iyidir. Kuaför olan Sara Aylin'den 4, Berkay'dan 5, Tanju'dan 4, Dilara'dan 4 puan alarak toplamda 23 puan aldı.

AYLİN AÇIKGÖZ KİMDİR?

Fransa'da büyüyen Aylin Açıkgöz 24 yaşındadır. 23 yıl boyunca Fransa'da yaşamıştır. Bir çocuk annesi olan Aylin Hanım'ın babası Fransa'da kebapçıydı. 25 kilo veren ve bunu belirten Aylin Hanım 3 senedir evlidir. Aylin Hanım Berkay'dan 4, Sara'dan 4, Tanju'dan 3, Dilara'dan 6 puan alarak 22 puan elde etti.

12 kasım

TANJU YILDIZ KİMDİR?

Diğer bir yarışmacı Tanju Yıldız ise 33 yaşındadır. Kastamonu'lu olan yarışmacı pastacıdır ve bir çocuğu vardır. Oğlunun adı ise fazlasıyla dikkat çekti. Muslera adında oğlu olan Tanju Yıldız hijyene önem vermesi ile izleyicinin dikkatini çekti. İstanbul'da yaşayan Tanju Çolak kurabiye ve pasta ustası. Tanju; Aylin'den 5, Berkay'dan 4, Sara'dan 3, Dilara'dan 6 puan alarak 24 puan elde etti.

DİLARA ARIKANLI KİMDİR?

Aşkolog olarak tanınan Dilara Arıkanlı da Yemekteyiz'e katıldı. Dilara Arıkanlı ise 24 yaşındadır. Ankara'da yaşayan yarışmacı sosyal medyada Aşkolog adı ile bilinir. İlişkiler üzerine tavsiye veren videoları yazıları vardır. Babası kebapçıdır. Enerjinin önemli olduğunu vurgular.