Zuhal Topal'ın Eşi Korhan Saygıner Kaç Yaşında Nereli? Korhan Saygıner mesleği ne? Korhan Saygıner kimdir?

Zuhal Topal'ın Eşi Korhan Saygıner Kaç Yaşında Nereli? Korhan Saygıner mesleği ne? Korhan Saygıner kimdir? Zuhal Topal'la Temekteyiz programının sunucusu Zuhal Topal'ın eşi Korhan Saygıner'in hayatı merak ediliyor. Ünlü sunucu Zuhal Topal'ın eşi Korhan Saygıner kimdir, kaç yaşında? Korhan Saygıner mesleği hakkında merak edilenler... Zuhal Topal'la Yemekteyiz programının sunucusu Zuhal Topal'ın eşi kimdir? Zuhal Topal'ın eşi hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Zuhal Topal'la Yemekteyiz sunucusu Zuhal Topal'ın eşi hakkında merak edilenler..

korhan3

12 senedir şarkıcılık yapan Korhan Saygıner hayatı izleyiciler tarafından merak ediliyor. TV 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Zuhal Topal'la Yemekteyiz programının sunucusu Zuhal Topal'ın eşi Korhan Saygıner hayatı..

KORHAN SAYGINER KİMDİR?

Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti

Ailenin en küçüğü olarak dünyaya gelen başarılı müzisyen 27 Ağustos 2008 yılında ünlü sunucu Zuhal Topal ile dünya evine girdi. Ünlü çift İstanbul Sarıyer Yeniköy'de bulunan Sait Halim Paşa yalısında bir düğünle evlendiler. Aslen İzmirli olan Saygıner 2005 senesinde ilk albümü Yaz Beni ile müzik piyasalarında tanındı. Korhan Saygıner 2015 Eurovision şarkı yarışmasında 1. olan My Number One parçasının bestecisi Cihristos Dantis ile ortak bir müzik parçasına imza attı.

Türk Böbrek Vakfı'nın organ bağışı kampanyasına destek amacı ile Bir Işık da Sen Tut isimli beste ile ödüller kazandı. Sezen Aksu'nun Tükeneceğiz'i Funda Arar ile beraber seslendirdi. 2008 yılında evlendiği Zuhal Topal ile Lina adında bir kızı vardır. Aynı zamanda Zuhal Topal'la Sofrada'nın yapım şirketi Dual Yapımın sahibidir.

korhan2

Eşi Zuhal Topal ise Sihirli Annem'deki Suzan rolü ile tanındı. Ardından Avrupa Yakası dizisinde yer aldı. El Bebek Gül Bebek dizisinde teyzeye hayat verdi. Selena dizisinde Fitnat müdüre hayat verdi. Başarılı sunucu Kaybolan Yıllar dizisinde Yonca'yı canlandırdı. Papatyam dizisinde oynadı. Geniş Aile dizisinde Şukufe karakterini canlandırdı.

Ünlü sunucu Şarkı Söylemek Lazım, Kazanmak için 1 Dakika, Hayata Dair Zuhal Topal, Zuhal Topal'la, Zuhal Topal'la Sofrada, Zuhal Topal'la Yemekteyiz programında yer aldı. Başarılı sunucu 2008 senesinde Korhan Saygıner ile dünya evine girdi. Bu evlilikten kızları Lina dünyaya geldi.