Ünlü fenomen Berkay Demirci, Zuhal Topal' la Yemekteyiz yarışma programına katıldı. İşte sevile yarışma programına bu hafta dahil olan isim Berkay Demirci ile ilgili detaylar ve gelişmeler sizlerle haberimiz kamumanset.com' da sizlerle..

Ünlü fenomen Berkay Demirci, Zuhal Topal' la Yemekteyiz yarışma programına katıldı. İşte sevile yarışma programına bu hafta dahil olan isim Berkay Demirci ile ilgili detaylar ve gelişmeler sizlerle haberimiz kamumanset.com' da sizlerle..

Zuhal Topal' la Yemekteyiz Berkay Demirci Kimdir?

Berkay Demirci 1995 yılı İstanbul ili doğumludur. Selanik göçmeni olan Berkay Demirci, yarışmaya katılmadan önce kendisine bakım yaptırdığını, botoks yaptırdığını itiraf etmiştir. Bir evin tek çocuğu olan Berkay Demirci, Karaköy' de bir restoran işletmektedir. Çok bakımlı ve giyimine de çok özen gösteren Berkay Demirci yarışmaya katılan herkesin de kendisi gibi özen göstermesini, bakım yaptırması gerektiğini Zuhal Topal' la yarışma programına biraz özenerek katılması gerektiğini dile getirmiştir. Dobra ve gösterişli kişiliği ile de oldukça dikkat çeken fenomen Berkay Demirci, sosyal medya üzerinde de oldukça aktif hesapları bulunmaktadır. Youtube da Gıybet Mi? isimli kanalın sahibi olan Berkay Demirci aynı zamanda Instagram üzerinde de oldukça popüler bir hesabı bulunmaktadır. Renkli kişiliği ile dikkat çeken başarılı yarışmacı ve fenomen Berkay Demirci, ileriki zamanlarda magazin programı sunuculuğu yapmak istediğini dile getirmiştir. 

Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti

berkay demir 3

Başarılı fenomen uzun süredir sosyal medya üzerinde tanınan bir isimdir ve Youtube kanalı bulunmaktadır. Yputube kanalının adı Gıtbet Mi?' dir. 

Berkay Demirci oldukça bakımlıdır ve kendine has bir tarzı bulunmaktadır. 

Bakalım Berkay Demirci, kendi gününde maharetlerini göstererek 15.000 TL lik para ödülünün sahibi olabilecek mi izleyerek göreceğiz. Berkay Demirci kendi gününde başarılı bir performans göstermiştir ve puan durumu da aşağıdaki gibidir. 

berkay demir 2

Zuhal Topal' la Yemekteyiz programında Berkay Demirci' nin Aldığı Puanlar

Aylin Açıkgöz - 4 Puan

Sara Kamal Shahsavar - 5 Puan

Tanju Yıldız - 6 Puan

Dilara Arıkanlı - 4 Puan

Zuhal Topal - 6 Puan

Berkay Demirci' nin kendi gününde almış olduğu puan toplamı 25 puandır. 

Başarılı fenomen olan Berkay Demirci' nin Gıybet Mi? isimli youtube kanalında 68.500 adet takipçisi bulunmaktadır. 

Başarılı yarışmacı Berkay Demirci, 9 Kasım salı günü yarışmıştır ve güzel yemekler çıkarmıştır.