Zayn Malik ve Gigi Hadid Neden Ayrıldı? 6 yıllık ilişki olaylı bir şekilde bitti. Çocukları yüzünden mi ayrıldılar?

Zayn Malik ve Gigi Hadid Neden Ayrıldı? 6 yıllık ilişki olaylı bir şekilde bitti. Çocukları yüzünden mi ayrıldılar? Hollywood'un gözde aşıkları model Gigi Hadid ve şarkıcı Zayn Malik ayrıldı. Çiftin 6 yıllık ilişkilerini olaylı şekilde bitirmesi isedünya gündemine oturdu. İkilinin ayrılığın nedeni ise hayranları tarafından merak edildi. Kızları Khai'nin dünyaya gelmesinin üzerinden bir yıl geçmeden ünlü çift yollarını ayırdı. Gigi Hadid ve Zayn Malik'in büyük aşkı neden bitti? Ünlü çiftin ayrılığı dünya gündeminde yer aldı. Hollywood'un sevilen isimlerinden Gigi Hadid ve Zayn Malik aşkının bitmesinin perde arkasında neler yaşandı?

zayn3

Ünlü model Gigi Hadid ve Zayn Malik'in ayrılık sebebi ise çok konuşuldu. İddiaya göre çiftin ayrılık sebebi çocukları Khai'nin fotoğraflarının ünlü model Gigi'nin annesi Yolanda Hadid tarafından basına sızdırılmasından dolayı. Zayn Malik kızının fotoğraflarının basına sızdırıldığını duyunca çok sinirlendi. İddiaya göre Zayn Malik'in bu olayın ardından öfkesini Yolanda Hadid'den çıkardığı söylendi. Zayn Malik'in Yolanda Hadid'i darbettiği iddiası ise magazin gündeminde bomba etkisi yarattı. 2015'ten bu inişli çıkışlı bir ilişki yaşayan çift kızları Khai'yi kucaklarına almanın mutluluğunu yaşıyorlardı. Şarkıcı Zayn Malik ve model Gigi Hadid ile ilgili iddialar sosyal medyanın gündemine oturdu. Khai adında 1 yaşında kızları olan Zayn Malik ile Gigi Hadid'in ilişkilerine son verdiği iddiası dünya gündeminde yer aldı. Ünlü şarkıcı Zayn Malik çocuğunun fotoğraflarını basına sızdıranın Gigi'nin annesi Yolanda Hadid olduğunu iddia etti. Yolanda ise damadı Zayn'ın kendisine vurduğunu iddia etti. Zayn Malik kendisine yönelik suçlamaları red etti. ""Yolanda Hadid'e vurduğum yönündeki iddiaları reddediyorum. Kızımın iyiliği için daha fazla detay vermeyi reddediyorum. Umarım Yolanda aile sorunlarının mahremiyet içinde çözülebilmesi için yanıltıcı suçlamalarını yeniden değerlendirir." ifadelerine yer verdi. 

zayn2

Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı

Gigi Hadid ise bahsi geçen şiddet olayları hakkında herhangi bir açıklamada bulunmadı. İkilinin ayrılığı hayranlarını yasa boğdu. 2015'den beri model Gigi Hadid ile aşk yaşayan Zayn Malik 2013'de popüler olduğu grup olan One Direction ile yollarını ayrılmıştı. 23 Eylül 2020'de kızları Khai'yi kucaklarına almışlardı.