Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kayıp olan yörük kızını arıyoruz. Kayıp Yörük kızı bulundu mu detaylar ve gelişmeler haberimizde sizlerle olacak. Detaylar ve gelişmeler için kamumanset.com' da sizlerle olacak.. takipte kalınız.

Yörük Kızı Müslüme bulundu mu-1

Yörük Kızı Müslüme obanın Mersin' e göçmesi sonrasında kayboluyor. Annesi oba içerisinde yemek yaparken Müslüme en son obanın önünde bisiklete biniyordu. Sonrasında ise Müslüme' yi ne gören oldu ne duyan. 9 Kasımdan beri kayıp olan Müslüme henüz 2.5 yaşındadır. 

Minik kız çocuğu Müslüme obanın çevresindeki tüm arama çalışmalarında hiçbir iz olmadan resmen ortadan kaybolmuş durumdadır. 

Müslüme' yi tüm Mersin polis ve jandarma ekipleri arıyorlar. Bakalım kayıp Müslüme ne zaman bulunacak detaylar ve gelişmeler kamumansetçcom haberimizde sizlerle olacak..

Kayıp Müslüme için tüm ekipler seferber oluyor bakalım kayıp Müslüme bulunacak mı nerede bulunacak, haberlerimizde sizlerle olacak.

Yörük Kızı Müslüme ve ailesinin obasının yer aldığı yer çok dağlık bir alan ve araç ile girilmesi de çok uzun bir yoldan gerçekleşiyor. 2.5 yaşındaki kız çocuğunun tek başına yürüyerek uzaklaşmasının neredeyse imkansız olduğu bir alan olarak görüyoruz. Yörük kızı minik Müslüme tüm Mersin ve Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibi ile seferberliği ile aranmaya devam ediyor.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı hafta içi her gün ekranlarda saat 10.00 ile 13.00 arasında ATV ekranlarında sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Detaylar ve gelişmeler için haberlerimiz ve kamumanset.com' u takipte kalınız.