Yetenek Sizsiniz Türkiye'ye Yeni Jüri Meryem Uzerli'den Açıklama Meryem Uzerli Yetenek Sizsiniz Türkiye'de jüri mi oluyor? Son dakika açıklaması

Kamumanset.com - Yetenek Sizsiniz Türkiye'ye Yeni Jüri Meryem Uzerli'den Açıklama Meryem Uzerli Yetenek Sizsiniz Türkiye'de jüri mi oluyor? Son dakika açıklaması. Türk Sinemasını Geçmişten Geleceğe Taşıyanlar Ödül Töreni'nin dördüncüsü düzenlendi. Geceye birçok sanatçı katıldı. Katılımcı ünlü isimler arasında olan ve ödül alan ünlü oyuncu Meryem Uzerli, tören öncesi magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Güzelliği ile dikkat çeken iki çocuk annesi Uzerli projeleri hakkında sevenlerine müjde verdi. Geçtiğimiz aylarda "Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışması jüri üyeliği" iddialarıyla gündeme gelen başarılı oyuncu, TV 8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı ile görüşme içerisindeki olduklarını sevenleri ile paylaştı. Yeni projesi için yeşil ışık yakan Meryem Uzerli açıklaması ile dikkatleri üzerine çekti. Türk sinemasından birçok ünlü ismi buluşturan gecede ödül alan Meryem Uzerli yıllar sonra ekranlara dönüyor mu? Bir süre önce Almanya'da yaşayan Meryem Uzerli ikinci kızını kucağına almıştı.   

uzerli2

Türk Sinemasını Geçmişten Geleceğe Taşıyanlar Ödül Töreni'nin dördüncüsüne  Metin Devrim, Feridun Kete ve Nalan Çöl, Turgay Tanülkü, Perran Kutman, Tolga Savacı gibi isimler katılmıştı. Törene katılan isimlerden biri de güzel oyuncu Meryem Uzerli oldu. Özel hayatı yolunda giden Uzerli kariyerinde de yeni bir proje haberi ile gündeme geldi. 38 yaşındaki Meryem Uzerli güzelliği ile göz kamaştırdı. Katıldığı törende ödül alan Uzerli'nin Acun Ilıcalı açıklaması ile çok konuşuldu. "Acun (Ilıcalı) ile bir görüşmemiz oldu. Kendisi yakın arkadaşım. Birlikte bir projede yer alabiliriz" ifadelerine yer verdi.

O Ses Türkiye Yılbaşı Fragmanı Yayınlandı Murat Boz ve Ayça Ayşin Arasında Neler Oluyor? O Ses Türkiye Yılbaşı Fragmanı Yayınlandı Murat Boz ve Ayça Ayşin Arasında Neler Oluyor?

meryem3

Muhteşem Yüzyıl'dan ayrıldığından beri Meryem Uzerli ile çalışmak isteyen Acun Ilıcalı'nın bir proje hakkında Uzerli ile anlaşma sağladığı iddia edilmişti. Hatta bu projenin uzun zamandır yayınlanmayan Yetenek Sizsiniz Türkiye olduğu iddia edilmişti. Daha önce Hülya Avşar, Sergen Yalçın, Ali Taran, Özgü Namal, Eser Yenenler, Murat Boz gibi jüri üyelerinin bulunduğu yarışma programında yeni sezonda Meryem Uzerli'nin yer alacağı konuşulmuştu. 2019 yılı Kovan filmi ile birçok ödül alan Meryem Uzerli Yetenek Sizsiniz Türkiye'de jüri mi oluyor? Meryem Uzerli'nin ödül törenindeki açıklaması akıllara bu soruyu getirdi. Meryem Uzerli'nin hangi programda olacağı ise gelecek haftalarda belli olacak.