Yemekteyiz Kim Kazandı Haftanın Birincisi Kim 12 Kasım 2021 Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puan Durumu Yemekteyiz kim kazandı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz kazanan isim kim?

Yemekteyiz Kim Kazandı Haftanın Birincisi Kim 12 Kasım 2021 Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puan Durumu Yemekteyiz kim kazandı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz kazanan isim kim? Türkiye'nin en çok seyredilen yarışmalarından biri olan Zuhal Topal'la Yemekteyiz'in bu haftaki kazananı merak ediliyor. Zuhal Topal'la Yemekteyiz puan durumu nedir?  Birbirinden iddialı beş yarışmacının 15 bin lira mücadelesi verdiği yarışmada bu hafta kazanan isim kim oldu?

Sunuculuğunu Zuhal Topal'ın yaptığı Zuhal Topal'la Yemekteyiz programı tüm heyecanıyla devam ediyor. 15 bin liralık büyük ödül için yarışan yarışmacılar performansları ile en iyi yemekleri yapmaya çalışıyorlar. Kimi zaman tartışmaların ve gerginliklerin çıktığı programda bazen de eğlenceli anlar yaşanıyor. Lezzet dolu program her hafta içi ekranlara geliyor. Peki  Zuhal Topal'la Yemekteyiz 15 bin lirayı kim aldı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz kazananı kim oldu?

12 kasım

Bu hafta yarışmacılar arasında Fransa'da büyüyen Aylin Açıkgöz 24 yaşındadır. Bir çocuk annesi olan Aylin Hanım'ın babası Fransa'da kebapçıydı. 25 kilo veren ve bunu belirten Aylin Hanım 3 senedir evlidir. Aylin Hanım Berkay'dan 4, Sara'dan 4, Tanju'dan 3, Dilara'dan 6 puan alarak 22 puan elde etti.

Yarışmacılardan bir diğeri ise Berkay Demirci'dir 26 yaşındaki yarışmacının sosyal medyada 100 bin takipçisi bulunmaktadır. Restoranı olan Beykay Bey aynı zamanda Youtube adlı dijital platformda videolar çekmektedir. İstanbul'da yaşayan Berkay iddialı yarışmacılardan biri. Aylin'den 4, Sara'dan 5, Tanju'dan 6, Dilara'dan 4 puan alan Berkay Demirci toplamda 25 puan elde etti.

Sara Kamal Shahsavar ise aslen İranlıdır. İstanbul'da yaşayan yarışmacı 5 senedir Türkiye'de yaşıyor. Bir çocuğu olan yarışmacı 37 yaşındadır. Deniz mahsüllerine alerjisi vardır. Kuaför olan Sara Aylin'den 4, Berkay'dan 5, Tanju'dan 4, Dilara'dan 4 puan alarak toplamda 23 puan aldı.

Müge Anlı Yaşça Büyük Kadınları Taciz Eden Adama Çok Sinirlendi: Beynini Yararım Müge Anlı Yaşça Büyük Kadınları Taciz Eden Adama Çok Sinirlendi: Beynini Yararım

Diğer bir yarışmacı Tanju Yıldız ise 33 yaşındadır. Kastamonu'lu olan yarışmacı pastacıdır ve bir çocuğu vardır. Muslera adında oğlu olan Tanju Yıldız hijyene önem vermesi ile dikkatleri üzerine çekti. İstanbul'da yaşayan Tanju Çolak kurabiye ve pasta ustası. Tanju; Aylin'den 5, Berkay'dan 4, Sara'dan 3, Dilara'dan 6 puan alarak 24 puan elde etti.

12-7

Diğer yarışmacı Dilara Arıkanlı ise 24 yaşındadır. Ankara'da yaşayan yarışmacı sosyal medyada Aşkolog adı ile bilinir. İlişkiler üzerine tavsiye veren videoları yazıları vardır. Babası kebapçıdır. Enerjinin önemli olduğunu vurgular. 

12 Kasım kimin birinci olduğu henüz belli değil. Final günü olan bugün haftanın birincisi belli olacak? Aylin, Tanju, Dilara, Sara veya Berkay 15 bin tl büyük ödülü kazanan isim olacak.