Yasak Elma Canan Kimdir Yasmin Erbil Artık Dizilerde Yasak Elma Canan Kimdir Yasmin Erbil Kimdir Babası Kim? Yasmin Erbil nereli, hangi dizilere oynadı? Babası Mehmet Ali Erbil mi? İşte detaylar kamumanset.com' da sizlerle..

Müge Anlı'daki Ezel Bayraktar Kısmetse Olur'a Katıldı Müge Anlı'daki Ezel Bayraktar Kısmetse Olur'a Katıldı

Yasak Elma Canan Kimdir Yasmin Erbil Artık Dizilerde Yasak Elma Canan Kimdir Yasmin Erbil Kimdir Babası Kim? Yasmin Erbil nereli, hangi dizilere oynadı? Babası Mehmet Ali Erbil mi? İşte detaylar kamumanset.com' da sizlerle..

Yasak Elma Canan Kimdir Yasmin Erbil Kimdir Babası Kim? Yasmin Erbil nereli, hangi dizilere oynadı? Babası Mehmet Ali Erbil mi? Fox Tv ekranlarının bol entrikalı dizisi Yasak Elma'da yer alan Yasmin Erbil kimdir? Yasak Elma'nın beşinci sezonuna Canan adlı karakteri canlandırarak katılan Yasmin Erbil kimdir? Fox Tv ekranlarının bol entrikalı dizisi Yasak Elma'nın 5. sezonu bu akşam başlıyor. Dizinin oyuncu kadrosundan ayrılanların yerine yeni başarılı oyuncular geldi. Yasak Elma yeni sezonun Canan'ı ise izleyenler tarafından merak edildi. Peki Yasak Elma Canan kimdir? Yasmin Erbil kimdir, kaç yaşında? Yasmin Erbil nereli, babası kim?

Senaryosunu Melis Civelek ve Zeynep Gür'ün kaleme aldığı dizinin yönetmenliğini Ece Erdek Koçoğlu'nun yaptığı Yasak Elma dizisi yeni sezona bomba gibi başladı. Oyuncu kadrosunda Murat Aygen, Barış Aytaç, Vildan Vatansever, Serkan Rutkay Ayıköz, Melisa Doğu, Hayati Akbaş, Emre Dinler, Ece Dizdar, Yasmin Erbil ve Gizem Denizci gibi isimlerin yer aldığı Yasak Elma dizisinin yeni oyuncu kadrosu da merak edilitor. Başrollerinde Şevval Sam ve Eda Ece'nin yer aldığı dizinin yeni sezon oyuncu kadrosuna yeni isimler de dahil oldu. Bu isimlerden olan dizide Canan'a hayat verecek olan Yasmin Erbil'in hayatı izleyicilerin dikkatini çekti. 111. bölümü ile Fox Tv ekranlarının reytingi bol dizisi Yasak Elma'nın yeni oyuncusu Yasmin Erbil kimdir, nereli?

yasmin3

YASMİN ERBİL KİMDİR?

Şovmen Mehmet Ali Erbil'in ikinci evliliği olan oyuncu Nergis Kumbasar'dan dünyaya gelen Yasmin Erbil 2 Aralık 1995 yılında dünyaya geldi. Saint Benoit Fransız Kız Lisesi'nden mezun olmuştur. Başarılı şovmen Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil'in, Sezin Erbil adında kendinden 13 yaş büyük ablası ve Ali Sadi adında kendinden 11 yaş küçük erkek kardeşi vardır.

yasmin2-1

Yasmin Erbil 2018 senesinde vizyona giren romantik dram tarzındaki Dünyanın En Güzel Kokusu 2 filmi ile oyunculuğa başlamıştır. Annesinin ve babasının izinden giderek televizyon sektörünü tercih eden Yasmin Erbil geçen yıl bir TV kanalında magazin programı sunuculuğu yapmıştır. Oyunculuğa adım atan Yasmin Erbil 26 yaşındadır. Yasak Elma dizisinde Canan adlı karaktere hayat vermektedir.