Sosyal medya fenomeni Mehmet Ali Erbilin kızı Yasmin sosyal medyada adından sık sık söz ettirmeyi başaran nadir insanlardan biri olarak her paylaşımı olay yaratıyor.

10-2
Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’in Nergis Kumbasar ile yaptığı evlilikten dünyaya gelen kızı Yasmin Erbil, son paylaşımıyla sosyal medyaya damga vurdu. Puantiyeli mavi elbisesi ile bacak bacak üstüne atarak poz veren Erbil’in derin göğüs dekoltesi ve yırtmacı dikkat çekti.
19
Mehmet Ali Erbil'in Nergis Kumbasar ile yaptığı evlilikten dünyaya gelen oyuncu kızı Yasmin Erbil, sosyal medyada yaptığı iddialı paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

15
Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ve iddialı paylaşımlarıyla sık sık gündem olan Erbil, son yayınladığı kareyle yine çok konuşuldu.
 9-8

Genç oyuncu, derin göğüs dekolteli ve yırtmaçlı mavi elbisesi ile bacak bacak üstüne atarak verdiği bir pozu Instagram hesabında yayınladı.

12-5
Çok sayıda sosyal medya kullanıcısı tarafından yoğun ilgi gören paylaşım, kısa sürede gündem olurken Erbil için 'Dekolteyi abarttı', 'Dekolteden vazgeçemiyor' yorumları yapıldı.

2-17
Öte yandan ünlü oyuncu Nergis Kumbasar da kızının paylaşımına kayıtsız kalmadı ve nazar emojileriyle karşılık verdi.

6-13
İşte Yasmin Erbil'in sosyal medyaya damga vuran o paylaşımı...

4-15

5-17

11-4

Merve Boluğur Magazinci Karşısında Görünce: İnsan Değilsiniz Merve Boluğur Magazinci Karşısında Görünce: İnsan Değilsiniz

12-6

16