Kuaförüm Sensin Koray Şarklı kimdir Koray Şarklı kaç yaşında

Kamumanset.com - Kuaförüm Sensin yeni yarışmacısı Koray Şarklı kimdir? Koray Şarklı kaç yaşında ve nerelidir?

Kuaförüm Sensin Koray Şarklı kimdir Koray Şarklı kaç yaşında

Kamumanset.com - Türkiye'de en çok izlenen yarışmalardan biri olan Kuaförüm Sensin'de yeni yarışmacı olarak katılan Koray Şarklı kimdir? Koray Şarklı nerelidir? Ünlü makyaj uzmanı beş gün boyunca birincilik mücadelesinde yer alacak. Koray Şarklı kaç yaşındadır?

Gözde Kansu tarafından sunuculuğu yapılan yarışma programı Kuaförüm Sensin'de yeni yarışmacılardan biri Koray Şarklı olmuştur. Jüri koltuğunda Bülent Ersoy, Seçkin Süngüç ve Işıl Reçber'in oturduğu yarışma programında yeni yarışmacı Koray Şarklı kimdir? Koray Şarklı kaç yaşındadır? 

Koray Şarklı profesyonel olarak makyaj umzanlığı yapmaktadır. Koray Şarklı müşteri memnuniyeti açısından oldukça hassastır. Yarışmaya Tekirdağ Çorlu'dan katılmaktadır. Yeni haftada başlayacak olan Koray Şarklı'nın Instagram hesabında 6 binden fazla takipçisi bulunmaktadır..

Gözde Kansu'nun sunuculuk yaptığı programda yeni hafta ile beraber yeni yarışmacılar heyecan ile beklenmektedir. Koronavirüs pandemisi sürecinin ardından iki aylık bir ara ile dönen programda yaşanan jüri değişikliği sonrası bir anda cuma günü dört takım birden veda etmişti. Fragmanda ise yeni takımların kimlerden oluştuğu merak edilmekteydi. Bu yarışmacılardan biri ünlü makyaj ustası Koray Şarklı oldu. 

Show Tv'nin sevilen yarışması Kuaförüm Sensin'in yeni bölümü heyecan ile bekleniyor. Bülent Ersoy, Işıl Reçber ve Seçkin Süngüç'ün jüri koltuğunda oturduğu ve Gözde Knüansu'nun sunduğu yarışmanın yeni takımlarında yer alan Koray Şarklı'nın performansı merak ediliyor.

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2020, 13:42

athena

YORUM EKLE
YORUMLAR
Melek
Melek - 7 ay Önce

Koray Şarkliyi çok sevyorum ve severek izliyorum ona hayatta basarilar diliyorum

SIRADAKİ HABER