Son Dakika

Hotmail! Hotmail.com giriş, Hotmail aç ve kaydol! Outlook.com'a gelen e-mail'lerinizi kontrol edin

Kamumanset.com - ​​​​​​​E mail deyince akla gelen ilk uzantı hotmaildir .Herkesce bilinen ve mutlaka kullanılan e mail adreslerinin başında yer alan Hotmail ile mobil telefonlardan ,tabletlerden karşılıklı dosya aktarımları paylaşımlar yapabilirsiniz. E mail adresiniz yoksa hemen bir tane Hotmail uzantılı adres edinebilirsiniz.İşte sizlere Hotmail nasıl alınır, Hotmail almanın yolları, nasıl mail yollanır,Hotmail giriş nasıl yapılır ,Hotmail adrs al gibi konuları içren yazımızı hazırladık. Hotmail nasıl alınır? Hotmail uzantılı e mail adresi nasıl alınır? Hotmail adresinin sağladığı kolaylıklar nelerdir?

YAŞAM 09.11.2020, 01:25 10.11.2020, 18:45 Efsane
Hotmail! Hotmail.com giriş, Hotmail aç ve kaydol! Outlook.com'a gelen e-mail'lerinizi kontrol edin

Kamumanset.com - E mail deyince akla gelen ilk uzantı hotmaildir .Herkesce bilinen ve mutlaka kullanılan e mail adreslerinin başında yer alan Hotmail ile mobil telefonlardan ,tabletlerden karşılıklı dosya aktarımları paylaşımlar yapabilirsiniz.E mail adresiniz yoksa hemen bir tane Hotmail uzantılı adres edinebilirsiniz.İşte sizlere Hotmail nasıl alınır,Hotmail almanın yolları,nasıl mail yollanır,Hotmail giriş nasıl yapılır ,Hotmail adrs al gibi konuları içren yazımızı hazırladık.

Hotmail nasıl alınır?Hotmail uzantılı e mail adresi nasıl alınır?Hotmail adresinin sağladığı kolaylıklar nelerdir?

Artık haberleşme ve iletişim teknoloji ile yapılıyor.Sizlerde mail adresi almak ve bu mail işlemlerini kolaylıkla halletmek istiyorsanız yardım alabilirsiniz.İlk yapmanız gereken hotmaile giriş yapmak ve kendinize bir adres almak olacaktır.

HOTMAİL GİRİŞ İÇİN Tıklayınız

Hotmail e giriş yapabileceksiniz Hotmail e giriş yapmak için öncelikle kayıt işlemlerini yapmalısınız bunun için ücretsiz kaydol sayfasında sizden istenen kişisel bilgileri girmeniz gerekmektedir mail adresinize kayıtlı başka birisin yoksa bu işleminiz daha kolay olacaktır aynı mail adresinden bir tane daha mevcut ise kayıtlı olmayan bir mail adresini kendinize seçmeniz gerekmektedir gerekli olan güvenlik sorularına gizli soru yanıtla sayfasına sonraki Hotmail e  kayıt işlemi tamamlanacaktır

Bundan sonra yapacağınız ise verdiğimiz linke tıklayarak yeni aldığınız mail adresiniz ile sizin belirlediğiniz şifreyi kullanarak mail  sayfanıza girmek olacaktır Hotmail  hesabınızda anlık iletişim imkanı da bulabilirsiniz hesabınıza giriş yapmış olan arkadaşlarınızla sohbet uygunsa eğer anlık ileti için iletişime geçebilirsiniz böylelikle Hotmail e kesintisiz iletişimde bulunabilirsiniz.

Yorumlar (0)