Yasak Elma Yıldız'dan Olay Hamle Kumru ve Çağatay'ı Rezil Ediyor Yasak Elma dizisi Yıldız ihaneti ortaya çıkarıyor Kumru ve Çağatay ilişkisini öğrenen Yıldız'dan şok hamle

Kardeşlerim 73. Bölüm İzle Kardeşlerim Ömer Gerçekleri Öğreniyor Mu? Kardeşlerim 73. Bölüm İzle Kardeşlerim Ömer Gerçekleri Öğreniyor Mu?

Kamumanset - Yasak Elma Yıldız'dan Olay Hamle Kumru ve Çağatay'ı Rezil Ediyor Yasak Elma dizisi Yıldız ihaneti ortaya çıkarıyor Kumru ve Çağatay ilişkisini öğrenen Yıldız'dan şok hamle. Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma'nın yeni bölüm fragmanında Kumru ve Çağatay'ın yasak aşkını ortaya çıkaran Yıldız intikam hamlesi ile sosyal medyada da gündem oldu. Eda Ece'nin hayat verdiği Yıldız karakteri katıldıkları davette eşi Çağatay ve sevgilisi Kumru'nun yasak ilişkilerini herkesin önünde söyleyerek ikiliyi ifşa ediyor. Yıldız'ın bu halleri yeni bölüm fragmanına damga vururken Yasak Elma'nın yeni bölüm fragmanı ise izleyiciler tarafından fazlasıyla merak edildi.

yasak3-1

117. bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanan Yasak Elma dizisinin yeni bölüm fragmanı izleyiciyi şok etti. Başrollerinde Şevval Sam, Eda Ece, Berk Oktay ve Biran Damla Yılmaz'ın yer aldığı Yasak Elma dizisi yeni bölüm fragmanı ile olay oldu. 25 Ekim'de ekranlara gelecek olan bölümde uğradığı ihanetin ardından Yıldız müthiş bir intikam planı kurar. Yayınlanan fragmanda Yıldız'ın bir davet verdiği ve bu davet sonucunda Çağatay ve arkadaşı Kumru'nun ilişki yaşadıklarını kameralar önünde söylemesi olay oluyor. Kumru ve Çağatay'ın şaşkın bakışları ise bölüme damga vuruyor. Tıldız ödülünü alırken "Ödülümü bana ihanet ederek beni kamçılayan canım kocam ve onun arkadaşım kılığındaki metresime adıyorum. Yuvamın yıkılışını kutluyoruz" ifadelerine yer veriyor. Yıldız'ın bu sözleri sosyal medyada da gündem oluyor.

yasak2-1

116. bölümünde Çağatay'ın ihanetini öğrenen Yıldız intikam çanlarını çaldı. Kumru ve Çağatay'dan intikam almak için harekete geçen Yıldız ince ince bir plan kuruyor. Yıldız plan kurarken Kumru ve Çağatay her şeyden habersiz ilişkilerine devam ediyor. Arzu'nun gelişi ile beraber Ender rahatsız oluyor. Ender yeni bir düşman ile karşı karşıya kaldığını anladıktan sonra on göndermek için plan yapmaya başladı. Başrollerinde Şevval Sam, Eda Ece, Murat Aygen, Biran Damla Yılmaz ve Berk Oktay'ın yer aldığı Yasak Elma yeni bölümleriyle her pazartesi saat 20:00'da Fox Tv ekranlarında.. Yeni bölüm fragmanı olay olan Yasak Elma Yıldız'ın İntikamı bölümüyle pazartesi akşamı yayınlanacak.