Yasak Elma dizisi Yıldız dizi başladığından ekranlarda başrol olarak yerini alıyor. Dobra güzel oyuncu Yıldız karakteri ile izleyenlerin büyük beğenisini toplamaya devam ediyor. İşte detaylar..

Yasak Elma dizisi Yıldız dizi başladığından ekranlarda başrol olarak yerini alıyor. Dobra güzel oyuncu Yıldız karakteri ile izleyenlerin büyük beğenisini toplamaya devam ediyor. İşte detaylar..

Yasak Elma' nın Yıldızı Eda Ece Kimdir İşte Detaylar?

Başarılı oyuncu Eda Ece, 20 Haziran 1990 yılı İstanbul ili doğumludur. Güzel oyuncu Eda Ece, İstanbul Bilgi Üniversitesi Bilgi Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunudur. 

3 çocuklu bir ailenin en küçüğü olan Eda Ece, ilk olarak 2011 Show Tv' de Pis Yedili dizisinde başrol oynayıp tanınmıştır. 2013 yılında ise Kızım için isimli sinema filminde yerini almıştır. 

Başarılı oyuncu Eda Ece, şimdilerde ise Yasak Elma dizisinde başrol olarak oynamaktadır. 

Kumru son bölümde aslında oyuna gelecekti ama Ender resmen Kumru' nun gözünü açtı diyebiliriz. Yıldız, Kumru ile Çağatay' ın ilişkisini yakalamaya çalışıyordu fakat Ender her şeyden habersiz olduğu için istemeden de olsa Kumru' nun gözünü açtı diyebiliriz. Aslında ikilinin ilişkisini gün yüzüne çıkaracaktı Yıldız ve görüntülerini alarak avukatına verecekti, ama hiçbir şey planladığı gibi gitmedi ne yazık ki. Yine de yeni bölümde Kumru ve Çağatay ilişkisini tüm kameraların önünde itiraf eden Yıldız' ı bu yeni bölümde izleyeceğiz. Bakalım yeni bölümde ilişkilerin itirafından sonra Kumru ve Çağatay nasıl bir açıklama yapacaklar ve Yıldız' ı nasıl günler bekliyor izleyerek göreceğiz. 

Yasak Elma Dizisinin Yıldız' ı Eda Ece Yer Aldığı Projeler

2004 - Hayat Bilgisi - Sude

2009 - Bez Bebek 

2010 - Mahpeyker Kösem Sultan - Belirsiz

2011 - Adını Feriha Koydum - Deniz

Yargı Yeni Bölüm Fragmanı Ilgaz ve Ceylin Ayrılıyor Mu Yargı Yeni Bölüm Fragmanı Ilgaz ve Ceylin Ayrılıyor Mu

2012 - Pis Yedili - Günçiçek/Cimbom

2013 - Kızım İçin - Tuğba

2014 - Beni Böyle Sev - Zeyno

2015 - Kocan Kadar Konuş - Ceren

2016 - Kocan Kadar Konuş: Diriliş - Ceren

2016 - İlişki Durumu: Karışık - Elif

2016 - Mahrumlar - Ela

2017 - Dede Korkut Hikayeleri: Bamsı Beyrek - Belirsiz

2017 - Yol Arkadaşım (film) - Aysun

2017 - Dede Korkut Hikayeleri: Deli Dumrul - Günçiçek

2018 - Deliha 2 - Eda

2018 - Yasak Elma - Yıldız