Yasak Elma dizisi yeni bölümleri ile FOX Tv ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Sevilen dizi Yasak Elma' ya yeni isimler dahil olmaya devam ediyor. Yasak Elma dizisi ile ilgili tüm detaylar ve gelişmeler kamumanset.com haberimizde sizlerle..

Yasak Elma dizisi bu hafta da ekranlarda reyting rekortmeni olmaya devam ediyor. Bu sezonda da isminden sürekli olarak söz ettiren sevilen dizi Yasak Elma yeni bölümleri ile her hafta pazartesi günleri saat 20.00 de TV 8 ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek. Sevilen dizi Yasak Elma ile ilgili tüm detaylar ve gelişmeler haberlerimizde sizlerle olacak. 

Yeni bölümde Sami ismi geçmeye devam ediyor. Sami karakteri Doğan' ın geçmişte düşman olduğu bir karakter. Sami çok yakında Yasak Elma dizisine giriş yapacak. Bakalım Sami karakterini Yasak Elma dizisinde hangi oyuncu canlandıracak. İzleyerek göreceğiz. 

yasak elma sami kimdir

Fox Tv canlı yayın linki ile Yasak Elma' yı online ortamda izleyebilirsiniz

https://www.fox.com.tr/canli-yayin

Yasak Elma' da geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde Yıldız ihanet gerçeğini herkese açık açık ödül töreninde itiraf etmişti ve herkese meydan okuyup sahneden inmişti. Fakat sonrasında büyük bir yıkım yaşayan Yıldız, Çağatay' ın kendisine türlü yalvarmalarını reddetmeye devam etmişti. 

Yaşanılanları unutmayacağını her fırsatta dile getiren Yıldız' ı önümüzdeki bölümlerde de zor günler bekliyor diyebiliriz. 

Yasak Elma dizisinde geçtiğimiz hafta Yıldız, Doğan ile Kumru' nun geçmişte yaşadığı durumu ortaya çıkarmaya çalışır. İz peşine düşen Yıldız ile Emir bakalım bu bölümde Kumru ile Doğan' ın saklamış olduğu büyük sırlarını bulabilecekler mi? 

Kumru geçmişte çok büyük bir olay yaşamış ve Doğan ise bu olayı kapatabilmek saklayabilmek için bir hastane satın almak zorunda kalmış ve bir sonraki sene bu hastaneyi yeniden satmış. Acaba Kumru' nun bu yaşadığı olay ne izleyerek göreceğiz.

Yasak Elma dizisi yeni bölümleri ile her hafta pazartesi günleri saat 20.00 de Kanal D ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek. Yasak Elma dizisi ile ilgili detaylar ve tüm gelişmeler için haberlerimizi ve kamumanset.com' u takip etmeyi unutmayınız.