Yasak Elma dizisi bu akşam 15 Kasım akşamı Fox Tv ekranlarında yeniden sizlerle olacak. Yasak Elma yeni bölüm tüm detayları ve gelişmeleri haberimiz kamumanset.com' da sizlerle..

Yasak Elma dizisi bu akşam 15 Kasım akşamı Fox Tv ekranlarında yeniden sizlerle olacak. Yasak Elma yeni bölüm tüm detayları ve gelişmeleri haberimiz kamumanset.com' da sizlerle..

Yasak Elma dizisi bu akşamda ekranlara hüküm kurmaya geliyor. Sevilen dizi 4. sezonu ile Fox Tv ekranlarında reyting üzerine reyting kırmaya devam ediyor. Sevilen dizi Yasak Elma' da geçtiğimiz bölüm neler olmuştu işte detaylar ve gelişmeler haberimizde. Yasak Elma bu akşamda yine ekranlarda kendi isminden söz ettirecek gibi duruyor.

Fox Canlı Yayın İzle 2021 Bugün Yasak Elma Canlı

Fox Tv canlı yayın linki ile Yasak Elma' yı online ortamda izleyebilirsiniz

https://www.fox.com.tr/canli-yayin

Yasak Elma' da geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde Yıldız ihanet gerçeğini herkese açık açık ödül töreninde itiraf etmişti ve herkese meydan okuyup sahneden inmişti. Fakat sonrasında büyük bir yıkım yaşayan Yıldız, Çağatay' ın kendisine türlü yalvarmalarını reddetmeye devam etmişti. 

Yaşanılanları unutmayacağını her fırsatta dile getiren Yıldız' ı önümüzdeki bölümlerde de zor günler bekliyor diyebiliriz. 

Yasak Elma dizisinde geçtiğimiz hafta Yıldız, Doğan ile Kumru' nun geçmişte yaşadığı durumu ortaya çıkarmaya çalışır. İz peşine düşen Yıldız ile Emir bakalım bu bölümde Kumru ile Doğan' ın saklamış olduğu büyük sırlarını bulabilecekler mi? 

Kumru geçmişte çok büyük bir olay yaşamış ve Doğan ise bu olayı kapatabilmek saklayabilmek için bir hastane satın almak zorunda kalmış ve bir sonraki sene bu hastaneyi yeniden satmış. Acaba Kumru' nun bu yaşadığı olay ne izleyerek göreceğiz.

Ender' in Yıldız' ın arkasında çevirdiği dolaplar bir bir gün yüzüne çıkmaya başlıyor. Ender Yıldız' dan saklı olarak Kumru ile görüşmeleri ve Kumru' ya akıl vermesini Yıldız geçtiğimiz bölümde çok az da olsa fark etti. Ama tam olarak bu durumu öğrendiğinde artık eskisi gibi olmayacak Ender' e karşı. Bakalım yeni bölümde Ender bu yaptıklarını itiraf edebilecek mi izleyerek göreceğiz. 

Gözden kaçırmayın

Midnight review Ne Anlatıyor Midnight review Konusu Ne İncelemesi. Midnight review ne anlatıyor? Midnight review Ne Anlatıyor Midnight review Konusu Ne İncelemesi. Midnight review ne anlatıyor?

Yasak Elma dizisi yeni bölümleri ile her hafta pazartesi günleri saat 20.00 de Kanal D ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek. Yasak Elma dizisi ile ilgili detaylar ve tüm gelişmeler için haberlerimizi ve kamumanset.com' u takip etmeyi unutmayınız.