Yasak Elma Oyuncuları Tam Kadro Yasak Elma oyuncu kadrosunda kimler var? Yasak Elma oyuncu kadrosu listele Yasak Elma Yıldız kimdir, Yasak Elma Ender kimdir?

Şevval Sam Kimdir? (Ender)

11 Kasım 1973 yılı İstanbul ili doğumludur. Annesi şarkıcı Leman Sam, babası da Selim Sam' dır. Üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik bölümü mezunudur. 1993 - 1998 yılları arasında Süper Baba isimli dizi ile ekranlarda yer almaya başlayan başarılı oyuncu, 2006 yılında ise Sek isimli stüdyo albümü çıkararak müzik piyasasına da giriş yapmıştır. Yasak Elma dizisinde Ender Çelebi olarak izliyoruz. 

yasak2

Eda Ece Kimdir? (Yıldız)

20 haziran 1990 yılı İstanbul ili doğumludur. Başarılı oyuncu Eda Ece, İstanbul Bilgi üniversitesinde Psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra, Sanat Tarihi üzerine de dersler almıştır. Üniversite hayatı boyunca ise tiyatro kollarına üye olan ünlü oyuncu Eda Ece, Yasak Elma dizisinde Yıldız Kuyucu olarak izliyoruz.

Biran Damla Yılmaz Kimdir? (Kumru)

Ünlü oyuncu 28 haziran 1997 yılı İstanbul ili doğumludur. Başarılı oyuncu oyunculuk kariyerine 2013 yılında giriş yapmıştır. Halen konservatuvar okuyan başarılı oyuncu Biran Damla Yılmaz, Çılgın Dershane 4: Ada, Canevim, Baraj gibi dizilerde başrol oynamıştır. Yasak Elma dizisinde Kumru Yıldırım olarak izliyoruz. 

Murat Aygen Kimdir? (Doğan)

29 Ekim 1971 yılı Diyarbakır ilinde doğmuştur. Başarılı oyuncu Murat Aygen, 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Biyoloji bölümünde eğitim almıştır sonrasında ise 1998 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarında Müzikal Tiyatro Oyunculuğu eğitimi almıştır. Ardından 2002 yılında ise Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera Yüksek Lisans bölümlerinde eğitim almıştır. 

1991-1995 yılları arasında İstanbul Büyükşehir Belediyesinde Şehir Tiyatrolarında türlü türlü oyunlarda oyuncu, koreograf, dansçı, asistan olarak çalışmıştır.

Berk Oktay Kimdir? (Çağatay)

28 Ekim 1982 yılında Ankara'da dünyaya gelmiştir. 2000 yılından 2006'ya kadar modellik yapan oyuncu Ankara Üniversitesi'nde eğitim aldı.

Tatlı Bela Fadime, Akasya Durağı, Arka Sokaklar, Umut Yolcuları, Alev Alev, Aşktan Kaçılmaz, Benim Hala Umudum Var, İlişki Durumum Karışık, İlişki Durumum Evli, Savaşçı gibi dizilerde yer alan oyuncu Yasak Elma'da Çağatay'ı canlandırmaktadır.

yasak3

Ece Dizdar (Feyza)

Kardeşlerim 73. Bölüm İzle Kardeşlerim Ömer Gerçekleri Öğreniyor Mu? Kardeşlerim 73. Bölüm İzle Kardeşlerim Ömer Gerçekleri Öğreniyor Mu?

23 Kasım 1981'de İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Pakistan, İngiltere, Belçika gibi ülkelerde yaşamıştır. En Son Babalar Duyar dizisindeki Selin karakteri ile tanındı. Esir Şehrin İnsanları, Al Yazmalım, Güneşi Beklerken, Beş Kardeş, Siyah Beyaz Aşk, Arkadaşlar İyidir, Hekimoğlu gibi dizilerde yer aldı. Yasak Elma dizisinde Feyza Üstündağ karakterine hayat vermektedir.