Yasak Elma dizisi yeni sezonda yayın hayatına devam ederken merak edilen sorular ardı arkasına yerini almaya devam ediyor. İşte merak edilen detaylar ve gelişmeler haberimizde kamumanset.com' da sizlerle..

Yasak Elma dizisi yeni bölümleri ile FOX TV ekranlarında her pazartesi saat 20.00 de yayınlanmaya devam ediyor. Sevilen dizi için takipte kalınız. 

Yasak Elma Dizisi Kumru Yıldırım, Biran Damla Yılmaz Kimdir?

Biran Damla Yılmaz, 28 haziran 1997 yılı İstanbul ili doğumludur. Başarılı oyuncu oyunculuk kariyerine 2013 yılında giriş yapmıştır. Halen konservatuvar okuyan başarılı oyuncu Biran Damla Yılmaz, Çılgın Dershane 4: Ada, Canevim, Baraj gibi dizilerde başrol oynamıştır. Şimdilerde ise Yasak Elma dizisinde Kumru Yıldırım karakterini canlandıracaktır. 

Yasak Elma Dizisi Doğan Yıldırım, Murat Aygen Kimdir?

Murat Aygen 29 Ekim 1971 yılı Diyarbakır ilinde doğmuştur. Başarılı oyuncu Murat Aygen, 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Biyoloji bölümünde eğitim almıştır sonrasında ise 1998 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarında Müzikal Tiyatro Oyunculuğu eğitimi almıştır. Ardından 2002 yılında ise Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera Yüksek Lisans bölümlerinde eğitim almıştır. 

1991 - 1995 yılları arasında İstanbul Büyükşehir Belediyesinde Şehir Tiyatrolarında türlü türlü oyunlarda oyuncu, koreograf, dansçı, asistan olarak çalışmıştır. 

Başarılı oyuncu Murat Aygen 2010 yılında kendisi gibi oyuncu olan Nihan Aslı Elmas ile evlenmiştir. 

Yasak Elma Dizisi Ender Çelebi, Şevval Sam Kimdir?

11 Kasım 1973 yılı İstanbul ili doğumludur. Annesi şarkıcı Leman Sam, babası da Selim Sam' dır. Üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik bölümü mezunudur. 1993 - 1998 yılları arasında Süper Baba isimli dizi ile ekranlarda yer almaya başlayan başarılı oyuncu, 2006 yılında ise Sek isimli stüdyo albümü çıkararak müzik piyasasına da giriş yapmıştır. 

Şimdilerde ise Yasak Elma dizisinde Ender Çelebi karakterini canlandırmaktadır. 

Yasak Elma Dizisi Yıldız Kuyucu, Eda Ece Kimdir?

20 haziran 1990 yılı İstanbul ili doğumludur. Başarılı oyuncu Eda Ece, İstanbul Bilgi üniversitesinde Psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra, Sanat Tarihi üzerine de dersler almıştır. 

Üniversite hayatı boyunca ise tiyatro kollarına üye olan başarılı oyuncu Eda Ece, şimdilerde Yasak Elma dizisinde Yıldız Kuyucu karakterini canlandırmaktadır. 

Yasak Elma dizisi yeni bölümleri ile her pazartesi akşamı FOX TV ekranlarında saat 20.00 de yayınlanmaya devam ediyor.