Yasak Elma Dizi Kadrosuna Katılan Yeni Oyuncular Fox Tv Yasak Elma kadroya yeni 3 oyuncu katıldı

Yasak Elma Dizi Kadrosuna Katılan Yeni Oyuncular  Fox Tv Yasak Elma kadroya yeni 3 oyuncu katıldı. FOX TV ekranlarının sevilen dizilerinden Yasak Elma'ya 3 oyuncu birden katılı. Dizinin kadrosuna Nehir Erdoğan ve Pelin Orhuner'den sonra Murat Onuk, Neriman Uğur ve Elif Yılmaz kadroya dahil oldu.

Başrollerinde Şevval Sam, Eda Ece, Biran Damla Yılmaz, Murat Aygen'ın yer aldığı oyuncu kadrosunda Melisa Doğu ve Şebnem Dönmez gibi isimlerin yer aldığı Yasak Elma dizisi yeni bölümleriyle ekrana gelmeye başladı. Konusuyla, kadrosuyla her fırsatta adından söz ettiren diziye 3 yeni isim birden dahil oldu.

Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı? Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı?

Birsen Altuntaş'ın haberine göre Fox Tv ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Yasak Elma dizisinin kadrosuna Nehir Erdoğan ve Pelin Orhuner'in ardından diziye Neriman Uğur, Murat Onuk katılacak. Diziye Julia karakteriyle katılan Nehir Erdoğan'ın yardımcısı Tuğçe rolünü ise güzel oyuncu Elif Yılmaz canlandıracağı ortaya çıktı.

Ekranlarda yıllardır yayınlanan ve reytingi düşmeyen sevilen dizi Yasak Elma oyuncu değişiklikleri ile dikkat çekiyor. Başrol değişiklikleri ile de gündem olan Yasak Elma'da kadroya yeni katılan isimler dikkat çekti. 

2018 yılında yayınlanmaya başlayan Yasak Elma dizisi dram komedi türünde yayınlanmaya devam ediyor. Senaryosunu Melis Civelek, Zeynep Gür'ün yazdığı dizisinin yönetmenliğini Ece Erdek Koçoğlu yapıyor. 

Başrollerinde  Şevval Sam, Eda Ece, Biran Damla Yılmaz, Murat Aygen'ın yer aldığı oyuncu kadrosunda Melisa Doğu, Şebnem Dönmez, Sevda Erginci, Barış Aytaç, Bekir Aksoy, Güneş Ünlü, Vildan Vatansever, Bahtiyar Memili, Emir Kaan Özkan, Serkan Rutkay Ayıköz, Emre Kızılırmak, Sonat Tokuç, Melis Korkmaz, Kenan Acar, Nehir Erdoğan, Oktay Oy, Pelin Orhuner gibi isimler yer almaktadır. 

Yasak Elma dizisi yeni bölümleri ile Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. Sevilen dizinin son sezonunun çekildiği biliniyor.