Yasak Elma dizisi yeni sezonda da ekranlarda yerini almaya devam ediyor. Sevilen dizi Yasak Elma her pazartesi günü FOX TV ekranlarında saat 20.00 de yeni bölümlerinde yayınlanıyor. Dizinin son bölümünde Yıldız' ın Çağatay' ın ihanetini öğreniyor ve yeni bölümlerde de bu ihaneti gizleyerek avukatı ile iş birliği içerisine girerek bu ihaneti belgelemeye çalışıyor. İşte detaylar ve gelişmeler haberimiz kamumanset.com' da sizlerle..

Başrollerinde Şevval Sam, Eda Ece, Berk Oktay, Biran Damla Yılmaz ve Murat Aygen' in yer aldığı yeni sezon dizisiYasak Elma' da şimdilerde yeni bir yüz daha görüyoruz. Yıldız' ın Çağatay' ın ihanetini öğrenmesi ardından bu ihaneti belgelemeyi ve birlikte iş birliği içerisinde olduğu avukat Zeliha Manas' ı yakından tanıyoruz.  

Yasak Elma' nın Avukat Zelihası Yeşim Alıç Kimdir?

Yeşim Alıç 49 yaşındadır. 31 Aralık 1971 yılı İstanbul ili doğumludur. Başarılı oyuncu Yeşim Alıç, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Ana Sanat Salı Mezunudur. Başarılı oyuncu Yeşim Alıç, kamera karşısına ilk kez 1992 yılında Yağmur Beklerken isimli dizi ile yer almıştır. Aynı zamanda da tiyatro oyuncusu olan başarılı oyıncuYasak Elma projesinden önce de 2019 yılında Dijital Esaret isimli sinema filmi ile olmuştur. Şimdilerde iseYasak Elma dizisi ile ekranlarda Avukat Zeliha Manas olarak izliyoruz. Özel hayatı ile gündeme gelmekten hoşlanmayan başarılı oyuncunun daha önceleri ismi başka bir isim ile anılmamıştır ve oyuncumuzun henüz bir evliliği de olmamıştır.  

Yasak Elma' nın yeni yıldızını @yesimalic isimli instagram hesabından takip edebilirsiniz.  

Yeşim Alıç Yer Aldığı Projeler 

2021 - Yasak Elma - Avukat Zeliha Manas  

2013 - Aşkın Bedeli - Betül  

2012 - Alev Alev  

2008 - Babam Adam Olacak - Anne  

2007 - Kara İnci - Betül  

2006 - Kaybolan Yollar - Nedret  

2006 - Ezo Gelin - Arzu  

2003 - Hürrem Sultan - Taciser  

2000 - Tutku Çemberi  

1995 - Kara Melek - Ebru  

1995 - Azmi  

1992 - Yağmur Beklerken  

Sevilen dizi Yasak Elma her hafta pazartesi günleri saat 20.00 de FOX TV ekranlarında yayın hayatına devam ediyor, sakın kaçırmayın.