Fox Tv yeni sezonunda Yasak Elma dizisi hız kesmeden devam ediyor. İşte sevilen dizi Yasak Elma ile ilgili tüm detaylar haberimizde sizlerle kamumanset.com' da sizlerle..

Fox Tv yeni sezonunda Yasak Elma dizisi hız kesmeden devam ediyor. İşte sevilen dizi Yasak Elma ile ilgili tüm detaylar haberimizde sizlerle kamumanset.com' da sizlerle..

Yasak Elma dizisi yeni sezonun yine vazgeçilmezleri arasında yerini aldı. Sevilen dizi Yasak Elma her hafta pazartesi günleri yeni bölümleri ile FOX TV ekranlarında yerini almaya devam ediyor. 

aaaaaaaanihannn

Yeni sezonda Yasak Elma' da Yıldız' ı yine aldatılan kadın yaptılar. Fakat bu sefer YIldız karakteri oldukça güçlü. Bu sefer yenilmemeye kararlı olan Yıldız yeni bölümlerde aldatıldığını öğreniyor ve süper intikam planları yaparak devam ediyor. 

Gözden kaçırmayın

Netflix, hesabınızı paylaştığınızı biliyor ve sizden ücret almaya başlayabilir Netflix, hesabınızı paylaştığınızı biliyor ve sizden ücret almaya başlayabilir

Dizinin son bölümünde yeni dahil olan bir isim Arzu karakteri. 

Arzu yeni sezona Doğan' ın eski sevgilisi olarak dahil oldu. Arzu Ender ile hiç iyi anlaşamayacak bir karakter olarak yer alacak ve Feyza ile taraf olarak Ender' e oyun kuracak. Tabi ki Ender' i kaç sezondur hiç kimse yıkamadığı gibi Arzu ve Feyza' da yıkamayacak. Bakalım yeni bölümlerde Arzu ile Ender arasında nasıl bir zıtlaşma yaşanacak göreceğiz. 

Yeni bölümlerde Ender ile Kumru' nun yakınlaşması da dikkat çekmişti. Bakalım yeni bölümlerde Ender Yıldız' a bir kazık atıp Kumru' nun tarafında mı olacak göreceğiz. Eğer öyle bir durum söz konusu dahi olursa Yıldız bu sefer kesinlikle Ender' i affetmeyecektir. 

Kumru son bölümde aslında oyuna gelecekti ama Ender resmen Kumru' nun gözünü açtı diyebiliriz. Yıldız, Kumru ile Çağatay' ın ilişkisini yakalamaya çalışıyordu fakat Ender her şeyden habersiz olduğu için istemeden de olsa Kumru' nun gözünü açtı diyebiliriz. Aslında ikilinin ilişkisini gün yüzüne çıkaracaktı Yıldız ve görüntülerini alarak avukatına verecekti, ama hiçbir şey planladığı gibi gitmedi ne yazık ki. Yine de yeni bölümde Kumru ve Çağatay ilişkisini tüm kameraların önünde itiraf eden Yıldız' ı bu yeni bölümde izleyeceğiz. Bakalım yeni bölümde ilişkilerin itirafından sonra Kumru ve Çağatay nasıl bir açıklama yapacaklar ve Yıldız' ı nasıl günler bekliyor izleyerek göreceğiz. 

Sevilen dizi Yasak Elma' yı şuan canlı yayın olarak izlemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. 

https://www.fox.com.tr/canli-yayin