Yasak Elma dizisi yeni bölümleri ile Pazartesi günleri FOX TV ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Yeni bölümlerde dizi kadrosuna yeni isimler dahil oluyor işte detaylar.

Yasak Elma dizisi yeni bölümleri ile Pazartesi günleri FOX TV ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Yeni bölümlerde dizi kadrosuna yeni isimler dahil oluyor işte detaylar.

Yasak Elma dizisine yeni bir yüz daha katılıyor. Doğan' ın eşi olarak izleyeceğimiz Arzu yani Nihan Aypolat' ı gelin daha yakından tanıyalım..

Yasak Elma dizisi Arzu yani Nihan Aypolat Kimdir?

Nihan Aypolat 1987 yılı İstanbul ili doğumludur. Başarılı oyuncu Nihan Aypolat, 34 yaşındadır. 

İstanbul Drama Topluluğu oyuncuları arasında yer alan başarıı oyuncu, aynı zamanda tiyatro oyunlarında aktif olarak rol almaktadır. 

Nihan Aypolat, kamera karşısına ilk kez 2011 yılında Adını Feriha Koydum dizisindeki Nihan Çalışkan rolü ile geçmiştir. 

Sonrasında 2020 yılında Kimsesizler dizisinde yer almıştır ve şuan Yasak Elma dizisinde Doğan' ın eşi Arzu karakteri ile izleyeceğiz. 

Kardeşlerim 74. Bölüm Fragmanı Leyla Ölecek Mi? Kardeşlerim 74. Bölüm Fragmanı Leyla Ölecek Mi?

Başarılı oyuncu Nihan Aypolat' ın instagram adresi : @nihansadecenihan ' dır. Aktif olarak instagram kullanan ünlü oyuncumuzu sosyal medya üzerinden de takip edebilirsiniz. 

Yasak Elma Dizisi Arzu' su, Nihan Aypolat' ın Yer Aldığı Projeler

Adını Feriha Koydum - Nihan Çalışkan - 2011

Kimsesizler - 2020

Yasak Elma - Arzu - 2021

Yasak Elma Dizisi Nihan Aypolat Evli Mi Sevgilisi Var Mı sorusunun cevabı ise;

Şuan hayatında bir birlikteliği olmayan başarılı oyuncu Nihan Aypolat henüz evli değildir. Kameralar önünde özel hayatını çok dillendirmek istemeyen başarılı oyuncunun bildiğimiz kadarıyla hayatında biri yoktur. 

Yasak Elma yeni bölümlerinde yeni karakterleri kadrosuna ekleyerek yayın hayatına devam ediyor. Bu sezonda kadroya yeni dahil olan Çağatay' ın sevgilisi rolünde Kumru karakterini izlemiştik. Diziye birkaç bölüm sonrasında Kumru' nun babası rolünde Doğan yani Muray Aygen katılmıştı. Kumru' nun Babası Doğan' ın herkesten gizlediği bir isim daha dizinin son bölümünde Yasak Elma kadrosuna dahil edildi. Bu isim Doğan' ın eşi Arzu oldu. Doğan' ın eşi Arzu karakterini Yasak Elma dizisinde Nihan Aypolat canlandıracak. Bakalım Doğan, Arzu' yu neden gizliyor, izleyerek göreceğiz. 

Yasak Elma dizisi yeni sezonda da Pazartesi günleri saat 20.00 de FOX TV ekranlarında yerini almaya devam ediyor.