Yasak Elma dizisi bu sezonda da çok heyecanlı bölümleri ile ekranlarda yayınlanmaya devam ediyor. Bu hafta 115. bölümü ile Yıldız'ın intikam planını izledik.

Yasak Elma dizisi bu sezonda da çok heyecanlı bölümleri ile ekranlarda yayınlanmaya devam ediyor. Bu hafta 115. bölümü ile Yıldız' ın intikam planını izledik. Yeni bölümlerde ise hem Yıldız' ın Çağatay ve Kumru' dan almak istediği intikamı izleyeceğiz, kimseye söylemeden avukatı Zeliha ile adım adım planladığı ve deliller topladığı intikamı izlerken, Ender' i de yeni bir duygu karmaşası içerisinde görüyor olacağız. Doğan' ın eşi ile aniden karşılaşan Ender bu durum karşısında şok olur ve yeni bölümde Ender' i yine hiç olmadığı kadar kin dolu göreceğiz gibi görünüyor, işte detaylar ve gelişmeler haberimizde sizlerle..

Yeni bölümde Yıldız, Kumru ve Çağatay arasındaki ilişkiyi adım adım belgelemeye çalışırken, bir yandan da ikisinden de adım adım intikamlar alır ve bu durumu avukatı Zeliha dışında kimse ile konuşmayan Yıldız güçlü durarak ayakta kalmaya çalışır ve intikam planlarına arkadaşları Emir ile Caner' i de bilgisi dışında ortak ederek planında hız kesmeden ilerler.

Kardeşlerim Leyla Öldü Mü Nazlı Çetin Diziden Ayrılıyor Mu? Kardeşlerim Leyla Öldü Mü Nazlı Çetin Diziden Ayrılıyor Mu?

Yasak Elma 116. bölümde Ender' i de çok farklı duygular içerisinde izleyeceğiz derken Ender' i hayal kırıklığına uğratan Doğan ile yine çok dişli ve ulaşılmaz olarak göreceğiz gibi duruyor. Bu olanlar karşısında Ender çok ciddi planlar kurarak Doğan' ın evli olduğu halde bunu gizleyerek yakınlaşmasını kabullenemez ve Doğan' dan bu aldatışın intikamını alacaktır.

115. bölümün son sahnesinde Doğan' ın eşi Arzu' yu gördük ve Doğan bu saate kadar eşi Cansu' dan Ender dahil hiç kimseye bahsetmemiştir. Yeni bölümlerde de bu olayın nedenini öğreneceğiz.

Ender ve Yıldız yeni bölümlerde birleşerek güzel bir intkam planı kurup toplu olarak herkesi sırasıyla devirirlerse hiç şaşmayız. Başta Kumru, Çağatay ve Doğan olmak üzere herkese sırasıyla kin beslememize sebep olan sevilen dizi Yasak Elma bu sezonda da isminden sık sık söz ettiriyor diyebiliriz.

Ender çok ciddi bir planın ortasında kendini bulurken, Yıldız ile adeta kaderleri yeniden buluşuyor diyebiliriz.

Yasak Elma dizisi yeni sezonda da FOX TV ekranlarında her hafta pazartesi günleri saat 20.00 de sakın kaçırmayın.