Kamumanset.com - Yargı dizisi yeni sezon dizilerinden olan yeni dizi ile ilgili hangi kanalda, saat kaçta açıklamaları ile birlikte haberimizde kamumanset.com' da sizlerle.. İşte tüm detaylar sizlerle..

Yargı dizisi yeni sezonda sevenleri ile buluşmaya devam ederken, yeni dizi her hafta pazar günleri saat 20.00 de Kanal D ekranlarında yayın hayatına devam ediyor. Yeni dizide geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümde artık sır perdesi aralandı ve karil bulundu. Katilin ailenin en yakınından çıkması, Ceylin' in arkadaşı çıkması büyük yankı uyandırdı diyebiliriz. Engin belki de katil çıkacak en son kişiydi diyebiliriz. 

Yeni bölümlerde katilin kim olduğunu Ceylin ve Ilgaz bir oyun ile ortaya çıkarmış olsalar da yeni bölümlerde Ceylin ile Engin arasında ortaya çıkmamış bir aşk mı var? Yoksa olaylar çok farklı bir hal mi olacak merak ediliyor. 

Engin' in son bölümde İnci' yi sevdiğini itiraf etmesi ve bir hırs uğruna İnci' yi öldürdüğü itiraf edilecek. İnci' nin öğretmeni ile sevgilisi olması Engin' i çıldırtıyor ve İnci' nin sözleri Engin' i iyice kızdırıyor. O sinir ile Engin eline geçen kül tablası ile İnci' nin kafasına vuruyor ve İnci orada ölüyor. 

Fakat Engin' in babası Yekta suçu Ceylin' in eniştesi üzerine atıyor. Zümrüt ile sevgili olan enişte mecburen Ceylin' e olanlayı itiraf etmek zorunda kalıyor. Zümrüt Ceylin ile Aylin' in kuzeni. Evli ve 2 çocuk annesidir. 

Ceylin ise tabi ki bu olanları bilmiyor ama Engin' in katil olması onun yıkılma sebebi olacak diyebiliriz. Ceylin' i yeni bölümde çok zor dakikalar bekliyor. Bakalım yeni bölümde Ceylin Engin' den intikam mı alacak yoksa olanları gizleyerek olayı çok farklı boyutlara mı taşıyacak izleyerek göreceğiz. 

Engin' in babası Yetka bu süre içerisinde katliama dair olan tüm delilleri teker teker yok etmeye devam ederken, Engin' in ardından olanlar ve Engin' in katil oluşunu da Ceylin kabullenmek istemiyor. Hayatta inanıp güvendiği tek kişinin küçük kardeşi çıkması onu adeta yıkıyor diyebiliriz. Ceylin, Engin' in katil olduğunu öğrendiğinde Ilgaz Ceylin' i sakinleştirmeye çalışıyor ama Ceylin' i gerçekten durdurmayı başaramayacak gibi görünüyor. Yeni bölümlerde de gerçekten Engin ile Ceylin' i çok zor günler bekliyor. Yeni bölümlerde neler olacak izleyerek göreceğiz. 

Yargı dizisi yeni sezon boyunca her hafta pazar akşamları saat 20.00 de Kanal D ekranlarında yerini almaya devam edecek.