Yargı dizisi yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Sevilen dizi her hafta pazar günleri saat 20.00 de sizlerle, Sevilen dizi hakkında tüm detaylar ve gelişmeler kamumanset.com' da sizlerle..

Kamumanset.com - Yargı dizisi yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Sevilen dizi her hafta pazar günleri saat 20.00 de sizlerle, Sevilen dizi hakkında tüm detaylar ve gelişmeler kamumanset.com' da sizlerle..

Yargı dizisi yeni sezonda sevenleri ile buluşmaya devam ederken, yeni dizi her hafta pazar günleri saat 20.00 de Kanal D ekranlarında yayın hayatına devam ediyor. Yeni dizide geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümde artık sır perdesi aralandı ve karil bulundu. Katilin ailenin en yakınından çıkması, Ceylin' in arkadaşı çıkması büyük yankı uyandırdı diyebiliriz. Engin belki de katil çıkacak en son kişiydi diyebiliriz. 

Yargı dizisinde Ceylin karakteri olan Aylin' in eşi ile Zümrüt' ün ilişkisini Ceylin yeni bölümde öğreniyor ve ne yapması gerektiği konusunda başta kararsız kalıyor. Sonra eniştesine yardım ediyor ve onu davadan aklıyor. Sonrasında ise Aylin' in karşısına çıkararak Zümrüt ile olan ilişkisini itiraf etmeye zorluyor. Aylin yeni bölümde ise ikisi arasındaki ilişkiyi öğrendikten sonra Zümrüt ile yüzleşmeye giderek Zümrüt' e gerçek bir ayar veriyor diyebiliriz. 

yargı zümrüt

Gözden kaçırmayın

Netflix'te yayınlanan Elite 5. sezon kadrosunda kimler var? Netflix'te yayınlanan Elite 5. sezon kadrosunda kimler var?

Engin' in son bölümde İnci' yi sevdiğini itiraf etmesi ve bir hırs uğruna İnci' yi öldürdüğü itiraf edilecek. İnci' nin öğretmeni ile sevgilisi olması Engin' i çıldırtıyor ve İnci' nin sözleri Engin' i iyice kızdırıyor. O sinir ile Engin eline geçen kül tablası ile İnci' nin kafasına vuruyor ve İnci orada ölüyor. 

Fakat Engin' in babası Yekta suçu Ceylin' in eniştesi üzerine atıyor. Zümrüt ile sevgili olan enişte mecburen Ceylin' e olanlayı itiraf etmek zorunda kalıyor. Zümrüt Ceylin ile Aylin' in kuzeni. Evli ve 2 çocuk annesidir. 

Ceylin ise tabi ki bu olanları bilmiyor ama Engin' in katil olması onun yıkılma sebebi olacak diyebiliriz. Ceylin' i yeni bölümde çok zor dakikalar bekliyor. Bakalım yeni bölümde Ceylin Engin' den intikam mı alacak yoksa olanları gizleyerek olayı çok farklı boyutlara mı taşıyacak izleyerek göreceğiz. 

Yekta oğlu Engin' e karşı yaşadığı hayal kırıklığı yüzünden ne yapacağını şaşırmış durumda diyebiliriz. Savcı Pars ile aralarındaki bir olayı saklamaya çalışırken Engin' i çok zor zamanlar bekliyor diyebiliriz. 

Yargı dizisi yeni sezon boyunca her hafta pazar akşamları saat 20.00 de Kanal D ekranlarında yerini almaya devam edecek.

Kamu Manşet