Yargı Yeni Bölüm Fragmanı Ilgaz ve Ceylin Ayrılıyor Mu Yargı'da Ilgaz ve Ceylin'in yolları ayrılıyor mu? Yargı yeni bölüm ne zaman?

Yargı Yeni Bölüm Fragmanı Ilgaz ve Ceylin Ayrılıyor Mu Yargı'da Ilgaz ve Ceylin'in yolları ayrılıyor mu? Yargı yeni bölüm ne zaman? Kanal D ekranlarının en sevilen dizilerinden olan Yargı dizisi her pazar akşamı izleyici ile buluşuyor. 

Son olarak 49. bölümüyle ekranlara gelen Yargı'da neler yaşandı? Pınar Deniz ve  Kaan Urgancıoğlu’nun başrollerinde yer aldığı, Kanal D’nin Ay Yapım imzalı dizisi ‘Yargı’, 25 Aralık Pazar akşamı 49’uncu bölümüyle izleyici ile buluştu. Dizinin heyecan verici bölümü için sosyal medyada #IlCey ve #Yargı etiketlerine, izleyicilerden dizide neler yaşanabileceğine yönelik tahmin ve yorumlarda bulundu. Sevilen dizide son bölümde yaşananlar şaşırttı. Son bölümde Parla’yı yurt dışına kaçırmak isterken Ceylin, Ilgaz’a yakalandı ve bu durum aralarını açtı. 49’uncu bölümde ise duruşma nedeniyle Ilgaz ve Ceylin’in arası bozuldu.

Ceylin'i ve ailesini havaalanında yakalayan Ilgaz, büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. Ceylin ise neden eşi olarak değil de Ilgaz’ın savcı olarak havaalanına geldiğini sormayı tercih etti. Ailesiyle birlikte Ceylin, gözaltına alındı. Ceylin ailesinden susma hakkını kullanmalarını istedi. Ilgaz ve Ceylin arasındaki çatışma daha da büyüdü. Parla ise ortadan kayboldu. Arama çalışmaları yeniden Parla için başlatıldı. Ilgaz'ın firarı kimin planladığı yönünde kafasında soru işaretleri oluştu. Pars yaşananlardan sonra herkesi parmaklıkların arkasına aldı. Parla için bir yakalama kararı çıkarttı.

İşler daha da karışmaya devam etti. Ceylin'in Parla'yı koruma isteği onu zor bir duruma soktu. Parla, Metin'e elektrik olayını nasıl çözdüğünü sordu. Tuvalette havalandırmanın kaçak olduğunu ve sigortaların böylece attığı cevabını aldı.

Berkant ise Haluk'un gözlerinin önünde öldü. Haluk ise evde iz bırakmak istemeyerek temizlik yaptı. İhbar üzerine gelen polislere yakalandı. 

Müge Anlı Yaşça Büyük Kadınları Taciz Eden Adama Çok Sinirlendi: Beynini Yararım Müge Anlı Yaşça Büyük Kadınları Taciz Eden Adama Çok Sinirlendi: Beynini Yararım

Ceylin'in ailesi hakim karşısına çıktı. Mahkeme herkesin tutuklu bir şekilde yargılanmasına karar verdi. Ceylin ve Ilgaz duruşma sonrası geri dönülmez bir noktaya geldi. Ceylin, önceki bölümde “Benim için birini öldüreceksin” diyen Yekta’yı adliyede yakaladı ve belirttiği kişinin gazeteci mi olduğunu sordu. Yekta ise Ilgaz’ı öldürmesini istediğini söyleyerek herkesi şaşırttı.

Ilgaz ve Ceylin arası iyice açılırken yeni bölümde neler olacağı merak edildi. Yargı Yeni bölümü yılbaşı sebebi ile yayınlanmayacak. Gelecek hafta yeni bölüm izleyiciler ile buluşmayacak.