Yargı Yekta Avukatlığa Devam Edebilecek Mi? Yargı Dizisi Yekta ne yapacak Yargı yeni bölümde neler olacak? Kanal D Yargı yeni bölümde yaşanacaklar.. Yargı dizisi Kanal D ekranlarında yüksek reytinglerle ekranlara gelmeye devam ediyor. Başrollerinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun yer aldığı Yargı dizisi oyuncu kadrosu ve senaryosu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Yargı yeni bölümde yaşanacaklar..

yargı3-3

Kanal D'nin sevilen dizisi Yargı'da cinayet vakası ile yolları kesişen avukat Ceylin ve Savcı Ilgaz'ın hikayesi konu alınıyor. Savcı Ilgaz dürüstlüğü ile tanınmaktadır. Kurallara sonuna kadar bağlı adaletin peşinden giden bir an olsun yolundan şaşmayan bir karakterdir. Avukat Ceylin ise hukuk okurken babasının uğradığı haksızlık sonucu hapse girmesi ile kural tanımaz, isyankar bir karaktere bürünmüş genç avukattır. Oldukça başarılı genç bir avukattır. Bir cinayet dosyasında yolu Savcı Ilgaz ile kesişir. İkili birbirinden oldukça farklıdır ama adalet arayışı onları hep aynı noktaya getirir. Başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in yer aldığı dizi senaryosu ile izleyicinin dikkatini çekiyor. Pazar akşamları ekranlara gelen sevilen dizinin yeni bölümünde ne olacağı merak ediliyor. Yargı Yekta işin içinden sıyrılabilecek mi? Engin'in intikam planlarıı nasıl son bulacak? Yargı dizisine ait merak edilenleri sizler için derledik.

yargı2-4

YARGI DİZİSİ YENİ BÖLÜMDE NE OLACAK?

Yargı'da Yekta Tilmen'in sahte diplomasının artık sır olmadığı bilindiği dizide Yekta avukatlığa devam edebilecek mi? Yargı dizisi Yekta'nın sırrı ortaya çıkıyor. Peki Yargı dizisi yeni bölümde neler olacak? Yekta yeni bölümde nasıl bir yol izleyecek? Kanal D'nin sevilen dizisi Yargı'da Ceylin ve Ilgaz'ın yakınlaşması son bölüme damga vurmuştu. Yargı dizisinde Ceylin'in duvarlarını kırması ve Ilgaz'ın onu beklemesi kaçınılmaz olacak. Engin'in intikam planları işleyecek mi? Ceylin ve Ilgaz aşklarını hangi noktaya kadar kabullenecek? Yargı dizisi yeni bölümüyle bu akşam Kanal D ekranlarında.

Başrollerinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun yer aldığı Yargı dizisi bu akşam izleyenleri ile Kanal D ekranlarında buluşuyor. Sevilen ve reytingleri yüksek dizi 28 Kasım 2021 Pazar akşamı Kanal D ekranlarında.