Yargı dizisine yeni dahil ism2 da sizlerle..i inceliyoruz. Yargı dizisinin Eren' in eski sevgilisi Pınar Töre karakteri diziye dahil oluyor, işte tüm detaylar kamumanset.com

Yargı dizisine yeni dahil ism2 da sizlerle..i inceliyoruz. Yargı dizisinin Eren' in eski sevgilisi Pınar Töre karakteri diziye dahil oluyor, işte tüm detaylar kamumanset.com' da sizlerle..

Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti

pınar töre kimdir

Yargı dizisi Pınar Töre diziye bomba gibi bir giriş yapıyor. İşte yeni dizinin yeni oyuncusu Pınar Töreyi inceleyelim..

Ünlü oyuncu Pınar Töre 1979 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Oyunculuk Ana Sanat Dalı bölümünden mezun olmuştur ardından ise Çekmeceler isimli sinema filminde rol alarak oyunculuk hayatına merhaba demiştir. 

Sonraları, Dış Dönümü, Sopernoa, Festan, Malafa, Vur Yağmala Yeniden isimli tiyatro oyunlarında sahnede yerini almıştır. 

Ardından ise, Aşk ve Zeca ile Anne dizileri ile ekranlarda boy göstermeye devam eden başarılı oyuncu 2017 senesinde Bizim Hikaye dizisi ile ekranlarda yerini almaya devam etmiştir. Bizim Hikaye dizisinde Esra karakteri ile isminden oldukça söz ettiren ve ekranlarda artık tanınan bir yüz haline gelmiştir. 

Yay burcu olan başarılı oyuncu Pınar Töre 1.60 boyundadır. Henüz bilinen kayıtlara geçmiş bir evliliği bulunmayan başarılı oyuncu şuan bekardır.