Yargı dizisi yeni bölümleri ile her hafta pazar akşamları saat 20.00 de Kanal D ekranlarında sizlerle olmaya devam ediyor. Yeni bölüm ile ilgili tüm detaylar ve gelişmeler kamumanset.com' da sizlerle.. İşte tüm detaylar ve gelişmeler..

Kamumanset.com - Yargı dizisi yeni bölümleri ile her hafta pazar akşamları saat 20.00 de Kanal D ekranlarında sizlerle olmaya devam ediyor. Yeni bölüm ile ilgili tüm detaylar ve gelişmeler kamumanset.com' da sizlerle.. İşte tüm detaylar ve gelişmeler..

Yargı yeni sezonun beğenilerek izlenen reyting konusunda yüz güldüren dizilerinden biri. İnci Erguvan' ın öldürülmesi ile ilk bölümüyle ekranlara merhaba demiş başarılı dizi Yargı' da yayınlanan son bölüm ile artık katil netleşti. Kardeşi İnci' nin kardeşinin katilinin en yakın arkadaşı Engin çıkması ile yıkılan bir Ceylin izledik yeni bölümlerde. Ceylin yayınlanan son bölümün son sahnesinde Engin ile yüzleşmeye başlıyor ve Ceylin ile Engin arasında şiddetli bir tartışma başlıyor. Engin bağıra bağıra Ceylin'  e, İnci' yi öldürdüğü sırada cinnet geçirdiğini ve bunu bu yüzden yaptığını dile getiriyor. Ceylin ise buna asla inanmıyor ve kabullenemiyor. Aralarındaki şiddet daha da yükseliyor. 

Yargı dizisinde yeni bölümde Ceylin' in eniştesinin evinde delil bulunması ile Yekta' nın oyunu gerçek oluyor. Planları gerçekleşen Yekta bakalım yeni bölümde oğlu Engin' i hangi yalanları söyleyerek koruyacak merakla bekleniyor. 

yargı_dizisi_02

Engin' in yaptığını bildiğini dile getiren Ceylin, her şeyi bir kenara bırakarak Engin' den hesap soruyor ve yeni bölümde ön izlemesinde de gördüğümüz gibi, Engin ise Ceylin bayıltarak ofisten kaçıyor. 

Ceylin' i baygın halde bulan Ilgaz ne yapacağını şaşırıyor ve Ceylin' i ayıltmaya çalışıyor. Ceylin kendine geldiğinde ise Ceylin' e çok kızıyor. Böylece Ilgaz' ın Ceylin konusunda ne kadar hassas ve düşünceli olduğunu da görmüş oluyoruz. Yeni bölümde Ilgaz ile Ceylin arasındaki yakınlaşma artıyor. Bakalım bizi yeni bölümlerde hangi romantik sahneler bekliyor hep birlikte izleyerek göreceğiz. 

Gözden kaçırmayın

Peaky Blinders özeti: altıncı seri, ikinci bölüm - gri adam kim? Peaky Blinders özeti: altıncı seri, ikinci bölüm - gri adam kim?

Yeni bölümde bir mahkeme izleyeceğiz gibi duruyor ve Engin mahkemede her şeyi itiraf edeceğini dile getiriyor. Acaba tüm cinayeti itiraf mı edecek hep birlikte izleyerek göreceğiz. 

Yargı dizisi yeni sezon boyunca her hafta pazar günleri saat 20.00 de Kanal D ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek, detaylar ve gelişmeler için haberlerimizi ve kamumanset.com' u takipte kalınız.