Yargı dizisi yeni sezonun iddialı yapımların biri. Yeni dizide ilk bölümde avukat Ceylin'in kız kardeşi İnci bir çöpte ölü bulunuyor ve bakalım yeni bölümlerde bu katil kim bulabilicek mi? Şuan tek suçlu savcı Ilgaz' ın babası gibi görünse de, aslında tek suçlunun Ilgaz'ın kardeşi Çınar olmadığı belli olacaktır. Yargı dizisi oyunlarılarından bu dava ile ilgilenen Pars savcı kimdir biraz daha yakından tanıyalım işte detaylar kamumanset.com' da..

Kamumanset.com - Yargı dizisi yeni sezonun iddialı yapımların biri. Yeni dizide ilk bölümde avukat Ceylin'in kız kardeşi İnci bir çöpte ölü bulunuyor ve bakalım yeni bölümlerde bu katil kim bulabilicek mi? Şuan tek suçlu savcı Ilgaz' ın babası gibi görünse de, aslında tek suçlunun Ilgaz'ın kardeşi Çınar olmadığı belli olacaktır. Yargı dizisi oyunlarılarından bu dava ile ilgilenen Pars savcı kimdir biraz daha yakından tanıyalım işte detaylar kamumanset.com' da..

Savcı Pars çok başarılı ve hırslı bir savcıdır. Yeni bölümlerde de Ilgaz' a olan siniri ile dava dosyasında çok daha detaycı davranarak Ilgaz' ın kardeşi için her şeyi daha da zorlaştırmaya çalışıyor. Yeni bölümlerde Pars savcıyı ekranlarda daha hırslı, daha kızgın olarak izleyeceğiz gibi duruyor.  

Yargı dizisi Pars yani Mehmet Yılmaz Ak Kimdir?

Mehmet Yılmaz Ak çok başarılı sinema, dizi ve aynı zamanda oyun yazarıdır. Başarılı oyuncu 8 şubar 1986 yılında Diyarbakır ilinde doğmuştur. Ünlü oyuncu Mehmet Yılmaz Ak Kadir Has Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Başarılı oyuncu aynı zamanda birden çok tiyatro oyununda da yer almıştır.  

2008 yılında Beşinci Basamak isimli bir oyun yazmıştır ve böylece Mitos Boyut yayınlarından misyon ödülünün sahibi olmuştur. Sonrasında Ben De Özledim dizisi ile televizyon hayatına giriş yapmıştır. Şimdilerde Yargı dizisinde Savcı Pars olarak izleyeceğimiz başarılı oyuncu Mehmet Yılmaz Ak' ın yer aldığı projelere bir bakalım. 

Mehmet Yılmaz Ak Yer Aldığı Projeler

Gözden kaçırmayın

Peaky Blinders özeti: altıncı seri, ikinci bölüm - gri adam kim? Peaky Blinders özeti: altıncı seri, ikinci bölüm - gri adam kim?

  Yargı - 2021 

  Aşk Mantık İntikam - 2021 

  Fatma - 2021 

  Ramo - 2020 - 2021 

  Çukur - 2018 

  Halka - 2018  

  Dudullu Postası - 2018  

  Ya İstiklal Ya Ölüm - 2020 

  Hakan: Muhafız - 2019 

  Kurşun - 2019 

  Peri - 2019 

  Ağzı Olmayan Kız - 2019 

  Buğday - 2017 

  Anons - 2017 

  İçerde - 2016 

  Nekro - 2015 

  Kırık Kalpler Bankası - 2015 

  Ben de Özledim - 2013 

Başarılı projelerde yer almıştır. Şimdilerde ise Mehmet Yılmaz Ak' ı Yargı dizisinde başarılı Savcı Pars olarak izleyeceğiz. Yargı dizisi her hafta Pazar günleri saat 20.00 de Kanal D ekranlarında yer almaya devam ediyor. Sakın kaçırmayın.