Yargı dizisine yeni bir yüz olan Özlem karakteri dahil oluyor. Özlem Yargı dizisinde Eren komiserin eski sevgilisini canlandıracak. İşte tüm detaylar kamumanset.com haberimizde sizlerle..

Yargı dizisi ile ekranlarda yer almaya başlayan Pınar Töre, bakalım dizideki kariyerini ne kadar sürdürecek? Ekranlardaki deneyimine devam eden başarılı oyuncu Pınar Töre ile ilgili tüm detaylar ve gelişmeler haberimizde sizlerle olmaya devam edecek. 

Yargı dizisine yeni dahil olan isim Özlem karakteri. Özlem karakteri diziye Eren komiserin eski sevgilisi olarak dahil oluyor. Özlem karakterini canlandıran isim Pınar Töre olacak. Gelin Pınar Töre' yi daha yakından tanıyalım detaylar ve gelişmeler haberimizde sizlerle..

yargı özlem

Yargı Dizisinde bu hafta Eren' in eski sevgilisini görüyoruz. Pınar Töre diziye Eren' in eski sevgilisi olarak geliyor. Kızı bir hırsızlık olayı ile savcı gözetiminde beklerken Eren' i tanıdığını söylüyor ve Eren' den yardım istiyor. 

Kızının yardım isteği üzerine Eren de olaya dahil oluyor ve sonrasında annesini arayarak kendisinin gelmesini istiyor. Bakalım yeni bölümde Eren ile eski sevgilisi arasında nasıl bir durum yaşanacak. Eren' in eski aşkı gün yüzüne çıkacak mı izleyerek göreceğiz. 

Yargı dizisine yeni dahil olan isim Pınar Töre Kimdir gelin daha yakından inceleyelim..

Başarılı oyuncu Pınar Töre 1979 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Oyunculuk Ana Sanat Dalı bölümünden mezun olmuştur ardından ise Çekmeceler isimli sinema filminde rol alarak oyunculuk hayatına merhaba demiştir. 

Sonraları, Dış Dönümü, Sopernoa, Festan, Malafa, Vur Yağmala Yeniden isimli tiyatro oyunlarında sahnede yerini almıştır. 

Sonraında , Aşk ve Zeca ile Anne dizileri ile ekranlarda boy göstermeye devam eden başarılı oyuncu 2017 senesinde Bizim Hikaye dizisi ile ekranlarda yerini almaya devam etmiştir. Bizim Hikaye dizisinde Esra karakteri ile isminden oldukça söz ettiren ve ekranlarda artık tanınan bir yüz haline gelmiştir. 

Yay burcu olan başarılı oyuncu Pınar Töre 1.60 boyundadır. Henüz bilinen kayıtlara geçmiş bir evliliği bulunmayan başarılı oyuncu şuan bekardır. 

Yargı dizisi yeni sezon boyunca ekranlarda her hafta pazar günleri Kanal D ekranlarında saat 20.00 de yerini almaya devam ediyor.