Yargı Dizisi yeni sezonda Kanal D ekranlarına merhaba diyor. Yeni bölümleri ile pazar akşamları saat 20.00 de sizlerle olmaya devam ediyor.

Kamumanset.com - Yargı Dizisi yeni sezonda Kanal D ekranlarına merhaba diyor. Yeni bölümleri ile pazar akşamları saat 20.00 de sizlerle olmaya devam ediyor. Neva karakteri ile ilgili detaylar haberimizde sizlerle..

Yargı dizisinde Neva karakterini izliyoruz. Neva diziye çok güzel bir giriş yapıyor. Savcı Pars' ın kız kardeşi olan Neva bir dönem Savcı Ilgaz ile aşk yaşamış ve nişanlanmıştır. Savcı Ilgaz, bu olaydan bir gün önce Neva' dan ayrılmıştır. Neva, taşınıp Pars' ın yanına taşınmaya karar veriyor ve hakimlik görevini artık burada devam etmek istiyor. 

Neva İsminin Anlamı Nedir?

Neva isminin anlamı, ses, makam, nema, ahenk, refah, zenginlik, güç anlamlarına gelmektedir. 

Yargı Dizisi Neva Başak Gümülcinelioğlu Kimdir? 

Başak Gümülcinelioğlu 22 Ekim 1991 yılı İstanbul ili doğumludur. Türk dizi, sinema, tiyatro oyuncu ve müzisyendir.

Başarılı oyuncu Başak Gümülcinelioğlu 1.65 m boyunda, 49 kilo ağırlığındadır. 

Yargı Yeni Bölüm Fragmanı Ilgaz ve Ceylin Ayrılıyor Mu Yargı Yeni Bölüm Fragmanı Ilgaz ve Ceylin Ayrılıyor Mu

Terazi burcu olan güzel oyuncu Başak Gümülcinelioğlu' nun göz rengi eladır. 

Başarılı oyuncu Başak Gümülcinelioğlu' nun babası ve annesi üst düzey yöneticilik yapmaktadır. 

Başarılı oyuncu aşağıdaki sözlerle hayatını özetlemiştir. 

“Ailem bana hiçbir zaman çalışmak zorundasın demedi. Ben bunu hayat tarzı olarak gördüm. Ben çok uzun yıllar bale yaptım, buz pateni yaptım. Her zaman benim yolumu açtılar. Sadece maymun iştahlı olmamı istemediler. ‘Bir şeye başlıyorsan en azından onu yapabiliyorum diyene kadar yap’ dediler. Sonra gitar çalmaya, nota öğrenmeye başladım. Ben zaten şarkı söylüyordum. Yemek yaparken bile şarkı söyleyerek, o notaya göre dans ederek hareket ediyorum. Zamanla çoklu farkındalıklar, ailesel destekler, okuduklarımın bilinç destekleriyle geliştim. Annem İkstisat, babam işletme okumuş. İkisi de iyi birer firmanın üst düzey yöneticileriydi, ama çok çalışkan insanlardır. Ailedeki ilk oyuncu benim, bizim ailenin sektörle alakası yok. 
Anneannem Ebe hemşire, dedem Polis, babaannem iyi bir terzi.  Hepsi çok çalışkan insanlarmış. Babam 14, annem 16 yaşında çalışmaya başlamış ve aynı zamanda okumuşlar. Ben çok bilinçli bir ailede büyüdüm. Bana hiçbir zaman çalışmak zorundasın denmedi. Ben bunu hayat tarzı olarak gördüm. Eğer başka bir ailede doğsam böyle başarılı olmazdım. Biz iki kardeşiz, ablamda çok çalışkandır. O da girdiği her sınavdan başarıyla ayrılırdı. Şimdi başarılı bir Mimar.” sözlerini dile getirmektedir.