Kanal D ekranlarının Ay Yapım imzalı yeni dizisi Yargı' da katilin bu bölümde belli olması sosyal madyada büyük tepki topladı diyebiliriz. İşte o detaylar.

Kamumanset.com - Kanal D ekranlarının Ay Yapım imzalı yeni dizisi Yargı' da katilin bu bölümde belli olması sosyal madyada büyük tepki topladı diyebiliriz. İşte o detaylar.

Yargı dizisinin 17 Ekimdeki bölümü ile ekranlarda yer aldı. Dizinin final sahnesinde katilin hiç beklenmeyen bir isim çıkması herkesi şaşkına çevirdi. Katilin kim olduğuna dair söylenilen şeyler yürütülen teorilerin neredeyse hepsi yanlış çıktı. 

Yayınlandığı günden itibaren büyük övgü ile izlenen sevilen dizide, merakla beklenen konu dizinin final sahnesi ile cevabını buldu diyebiliriz. Ceylin' in akşam Yekta' ların evine gitmesi ve orada İnci' nin yapmış olduğu peçeteden gemiyi görünce adeta şok geçirdi. Sonrasında ise kendisine bir süre gelemeyen Ceylin hızla evi terk etti. İçinden bir ses cinayetin o evde işlendiğini söylüyordu Ceylin' e ve haksız da değildi. 

Ceylin ile Ilgaz' ın gerçek katili bulmak için yaptıkları plan ise karşılığını verdi diyebiliriz. Ceylin Engin' in katil olacağını asla düşünmüyordu bu konuda direkt olarak babası Yekta' yı suçluyordu. Kesinlikle Yekta katil diyordu ama dizinin ilerleyen dakikalarında katilin Engin çıkması ciddi anlamda izleyenleri şaşkına çevirdi diyebiliriz. 

Ceylin' in katili öğrendikten sonra ise yeni bölüm tanıtım fragmanında, sinir krizi geçirdiğini ve Ilgaz' ın onu sakinleştirmeye kontrol altında tutmaya çalıştığını görüyoruz. Bakalım yeni bölümde Ceylin' i neler bekliyor derken Ceylin karakterini birde demir parmaklıklar ardında görüyoruz. Acaba Ceylin Engin' e bir zarar vererek hapishaneye mi girecek? Yeni bölüm fragmanları yayınlandığında haberlerimizde yer veriyor olacağız. Detaylar ve gelişmeler takipte kalınız.

Seyirci katili 17 Ekim bölümü ile son sahnede öğrenmiş oldu. 

Yargı dizisinin başarılı Kadrosu; Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu, Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Mehmet Yılmaz Ak, Ali Seçkiner Alıcı, Arda Anarat, Ece Yüksel, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Onur Durmaz, Nilgün Türksever, Başak Gümülcinelioğlu, Pınar Çağlar Gençtürk, Onur Özaydın, Özlem Çakar Yalçınkaya, Zeynep Atılgan, Beren Nur Karadiş yer almaktadır. 

Yargı dizi her hafta pazar akşamları saat 20.00 de Kanal D ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Sakın kaçırmayınız. 

Kardeşlerim 73. Bölüm İzle Kardeşlerim Ömer Gerçekleri Öğreniyor Mu? Kardeşlerim 73. Bölüm İzle Kardeşlerim Ömer Gerçekleri Öğreniyor Mu?