Yargı İnci Kaç Yaşında Nereli Ece Yüksel Hangi Dizilerde Oynadı? Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Yargı dizisinde İnci karakterine hayat veren Ece Yüksel hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Ece Yüksel kimdir, kaç yaşındadır?

Kamumanset.com - Yargı İnci Kaç Yaşında Nereli Ece Yüksel Hangi Dizilerde Oynadı? Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Yargı dizisinde İnci karakterine hayat veren Ece Yüksel hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Ece Yüksel kimdir, kaç yaşındadır? Ece Yüksel nereli, hayatı hakkında merak edilenler.. Kanal D'nin sevilen dizisi Yargı'da cinayet vakası ile yolları kesişen avukat Ceylin ve Savcı Ilgaz'ın hikayesi konu alınıyor. Savcı Ilgaz dürüstlüğü ile tanınmaktadır. Kurallara sonuna kadar bağlı adaletin peşinden giden bir an olsun yolundan şaşmayan bir karakterdir. Avukat Ceylin ise hukuk okurken babasının uğradığı haksızlık sonucu hapse girmesi ile kural tanımaz, isyankar bir karaktere bürünmüş genç avukattır. Oldukça başarılı genç bir avukattır. Bir cinayet dosyasında yolu Savcı Ilgaz ile kesişir. İkili birbirinden oldukça farklıdır ama adalet arayışı onları hep aynı noktaya getirir. Başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in yer aldığı dizi senaryosu ile izleyicinin dikkatini çekiyor. Pazar akşamları ekranlara gelen sevilen dizinin sevilen oyuncusu İnci'yi canlandıran Ece Yüksel kimdir?

ece2-1

Ali Bilgin'in yönetmenliğini üstlendiği Ay Yapım imzalı dizisinin senaryosunu Sema Ergenekon kaleme alıyor. Başrollerinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun yer aldığı dizinin İnci'si Ece Yüksel hangi dizilerde oynadı, Ece Yüksel kaç yaşında? Yargı'nın İnci'si Ece Yüksel hakkında merak edilenler..

ece3-1

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Devrim Özkan: Partner Uyumu Çok Önemli Gelsin Hayat Bildiği Gibi Devrim Özkan: Partner Uyumu Çok Önemli

ECE YÜKSEL KİMDİR?

1997 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Kadir Has Üniversitesi'nde eğitim almıştır. İlk kez 2008 yılında Bıçak Sırtı adlı dizide Ömür karakterine hayat vererek oyunculuk kariyerine başladı. Av Mevsimi'nde Pelinsu'yu canlandırdı. Çekmeceler adlı yapımda yer alan ünlü oyuncu Nefesim Kesilinceye Kadar yapımında Funda karakterine hayat verdi. Kız Kardeşler adlı filmde Nurhan'a hayat verdi. Aşk 101 2. sezonunda Elif karakteri ile büyük başarı elde etti. Ardından Yargı dizisinde İnci'yi canlandırdı. Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Ece Yüksel 24 yaşındadır. 22. Altın Koza Film Festivalinde Türkan Şoray Umut Veren Genç Kadın Oyuncu ödülünü kazandı. 19. Uçan Süpürge Uluslararası Kadın Filmleri Festivali'nde Genç cadı ödülüne layık görüldü. 21. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu ödülleri'nde Ekrem Bora Umut Veren Oyuncu ödülünü kazandı.