Yargı dizisi yeni bölümleri ile her hafta pazar günü Kanal D ekranlarında sizlerle olmaya devam ediyor. Yargı dizisindeki tüm detaylar ve gelişmeler kamumanset.com' da sizlerle olmaya devam ediyor.. İşte tüm detaylar ve gelişmeler..

Kamumanset.com - Yargı dizisi yeni bölümleri ile her hafta pazar günü Kanal D ekranlarında sizlerle olmaya devam ediyor. Yargı dizisindeki tüm detaylar ve gelişmeler kamumanset.com' da sizlerle olmaya devam ediyor.. İşte tüm detaylar ve gelişmeler..

Müge Anlı Yaşça Büyük Kadınları Taciz Eden Adama Çok Sinirlendi: Beynini Yararım Müge Anlı Yaşça Büyük Kadınları Taciz Eden Adama Çok Sinirlendi: Beynini Yararım

Yeni sezonun sevilen dizilerinden biri olan Yargı dizisi yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yerini almaya devam edecek. Yeni bölümleri ile saat 20.00 de Kanal D ekranlarında yerini almaya devam eden sevilen dizi ile ilgili detaylar ve gelişmeler haberlerimizde sizlerle..

Yargı dizisinde Eren karakteri Ilgaz ile Ceylin' in bu süreçte en yakın arkadaşı olacak ve onlara her konuda destek olacak. Cinayet soruşturmasında İnci' nin katilini bulmak için elinden gelen her şeyi yapmaya kendini adamış olan bir Eren karakteri izliyor olacağız. 

Eren komiser dizide cinayet büro komiseridir ve çok iyi bir polistir. Gözü kara ve inatçıdır. Cinayet büro amiri olan Metin komiseri babası olarak görür ve evlidir ve bir tane Eylül isminde bir kızı vardır. 

Yargı dizisi Uğur Arslan Kimdir?

Yargı dizisi oyuncularından Uğur Arslan, 9 şubat 1972 yılı Hatay ili doğumludur. Ankara Üniversitesinde Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalı mezunudur. Başarılı oyuncu Uğur Arslan, yeni dizi Yargı' da Eren komiseri canlandırmaktadır. 

Yargı dizisinin Eren' i yani Uğur Arslan kimdir gelin daha yakından inceleyelim..

2021 - Yargı (Eren)
2019 – Kuruluş Osman (Nizameddin)  - Televizyon Dizisi
2017 – Siyah Beyaz Aşk (Cem Çınar)  - Televizyon Dizisi
2017 – Daha (Zahir) (Sinema Filmi)
2016 – Aşık: Aşığın Gözü Kördür (Kasım) (Sinema Filmi)
2016 – Kara Sevda (Zehir)  - Televizyon Dizisi
2013 – Kayıp (Komiser Zafer)  - Televizyon Dizisi
2012 – Karadayı (Adnan)  - Televizyon Dizisi
2012 – Açlığa Doymak (Kenan) (Sinema Filmi)
2010-2012 – Yer Gök Aşk (Cüneyt)  - Televizyon Dizisi
2009 – Aile Reisi  - Televizyon Dizisi
2008 – Derdest  - Televizyon Dizisi
2005 – Gümüş  - Televizyon Dizisi
2005 – Beşinci Boyut  - Televizyon Dizisi