Yargı dizisi yeni sezonun iddialı dizileri arasında yerini alıyor. Yeni dizi Yargı' da Ceylin' in arkadaşı Engin kimdir haberimizde sizlerle..

Kamumanset.com - Yargı dizisi yeni sezonun iddialı dizileri arasında yerini alıyor. Yeni dizi Yargı' da Ceylin' in arkadaşı Engin kimdir haberimizde sizlerle..

Yargı dizisinde Engin Tilmen karakterini canlandıran başarılı oyuncu Onur Durmaz' ı bu sezonda Yargı dizisinde Avukat Engin karakteri ile izliyoruz. 

Yargı Dizisi Avukat Engin Kimdir?

Yargı dizisinde Engin, Ceylin' in en yakın arkadaşıdır. Engin başarılı bir avukatı canlandırmaktadır. Babası da kendisi gibi avukattır ve babasının bürosunda çalışmayı reddeden Engin, Ceylin ile birlikte çalışmaktadır. Babası Yekta ise sürekli Engin' i yanına çağıran ve zaman zaman da türlü bahaneler ile Ceylin' i bu yönde tehdit eder. 

Yeni bölümlerde ise avukat Ceylin ile Savcı Ilgaz, bir ipucu bulur ve Engin veya Yekta' nın katil olmasından şüphelenirler. 

Ilgaz ile Ceylin bir plan yapar ve Engin ile Yekta' nın bir açığını yakalamaya çalışırlar. Bakalım yeni bölümlerde katil bulunacak mı merak ediliyor. 

Babası ile bitmek bilmeyen anlaşmazlıkları acaba yeni bölümlerde de devam edecek ve çiftler açık verecek mi izleyerek göreceğiz. 

Yargı Dizisi Engin - Onur Durmaz Kimdir?

Onur Durmaz 13 Haziran 1990 yılında Kocaeli ilinde dünyaya gelmiştir. Başarılı oyuncu lise eğitimini tamamladıktan sonra Vienna Konservatoriumda eğitim almıştır. 

Başarılı oyuncu Onur Durmaz, cast direktörlüğü ve yönetmen yardımcısı olarak çalışmıştır. Sonrasında dizi ve sinema filmlerinde rejilerde görev almıştır, sonrasında tiyotro hayatına giriş yapmıştır. 

2014 - Hadi İnşallah

2015 - Miyazi Gül Dörtnala

2018 - Üç Harflilerin Musallat Olduğu Büyülü Konakta Ruh Çağıran Gençlerin Hazin Hikayesi

2020 - Menajerimi Ara

Kardeşlerim 74. Bölüm Fragmanı Leyla Ölecek Mi? Kardeşlerim 74. Bölüm Fragmanı Leyla Ölecek Mi?

2021 - Yargı 

Yargı Dizisi Oyuncu Kadrosu

Ilgaz Kaya - Kaan Urgancıoğlu

Ceylin Erguvan - Pınar Deniz

Metin Kaya - Hüseyin Avni Danyal

Yekta Tilmen - Uğur Polat

Pars Seçkin - Mehmet Yılmaz Ak

Gül Ergüvan - Zeyno Eracar

Zafer Erguvan - Ali Seçkiner Alıcı

Eren Duman - Uğur Aslan

Aylin Erguvan Yılmaz - Pınar Çağlar Gençtürk

İnci Erguvan - Ece Yüksel

Çınar Kaya - Arda Anarat

Engin Tilmen - Onur Durmaz

Başarılı oyuncu Onur Duymaz' ı şimdilerde ise Yargı dizisinde Avukat Engin, Ceylin' in yakın arkadaşı olarak izleyeceğiz. 

Yargı dizisi yeni sezon boyunca her Pazar akşamı saat 20.00 de Kanal D ekranlarında yerini alıyor, sakın kaçırmayın.