Yargı Dizisi Uyarlama Mı Yargı Dizisi Orijinali Hangi Kitaptan Uyarlama? Yargı dizisi hikayesi gerçek mi? Detaylar kamumanset.com'da

Yargı Dizisi Uyarlama Mı Yargı Dizisi Orijinali Hangi Kitaptan Uyarlama? Yargı dizisi hikayesi gerçek mi? Detaylar kamumanset.com'da.. Ekranların sevilen dizisi Yargı hangi kitaptan uyarlama? Yargı dizisi hakkında merak edilenler.. Kanal D'nin sevilen dizisi Yargı'da cinayet vakası ile yolları kesişen avukat Ceylin ve Savcı Ilgaz'ın hikayesi konu alınıyor. Savcı Ilgaz dürüstlüğü ile tanınmaktadır. Kurallara sonuna kadar bağlı adaletin peşinden giden bir an olsun yolundan şaşmayan bir karakterdir. Avukat Ceylin ise hukuk okurken babasının uğradığı haksızlık sonucu hapse girmesi ile kural tanımaz, isyankar bir karaktere bürünmüş genç avukattır. Oldukça başarılı genç bir avukattır. Bir cinayet dosyasında yolu Savcı Ilgaz ile kesişir. İkili birbirinden oldukça farklıdır ama adalet arayışı onları hep aynı noktaya getirir. Başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in yer aldığı dizi senaryosu ile izleyicinin dikkatini çekiyor. Pazar akşamları ekranlara gelen sevilen dizisi hangi kitaptan uyarlandı? Yargı dizisinin hikayesi gerçek mi?

Başrollerinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu gibi başarılı ve popüler isimlerin yer aldığı Yargı dizisinin senaryosu Sema Ergenekon tarafından kaleme alınıyor. Peki Yargı dizisi hikayesi gerçek bir hikayeden mi uyarlandı? 

O Ses Türkiye Yılbaşı Fragmanı Yayınlandı Murat Boz ve Ayça Ayşin Arasında Neler Oluyor? O Ses Türkiye Yılbaşı Fragmanı Yayınlandı Murat Boz ve Ayça Ayşin Arasında Neler Oluyor?

yargı2-2

YARGI DİZİSİ UYARLAMA MI?

İdealist bir Savcı olan Ilgaz ile gerçeğin peşinden vazgeçmeyen Avukat Ceylin'in tartışmasından kesitlerin seyirciyle buluştuğu sahne izleyenlere aksiyonlu ve dramatik sahneler yaşatıyor. Başrollerinde Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz'in yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Hüseyin Avni Danyal, Zeyno Eracar, Başak Gümülcinelioğlu, Uğur Aslan, Onur Özaydın, Arda Anarat gibi isimlerin yer aldığı dizi uyarlama değil. Başarılı senaryosu ile dikkat çeken dizi sevilen oyuncu kadrosu ile reytinglerde büyük başarı elde ediyor. Yargı dizisi İstanbul'un çeşitli semtlerinde çekilip izleyici karşısına çıkıyor. 

yargı3-1

Yargı dizisi oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Sevilen dizi yeni bölümleri ile Pazar akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanıyor.