Yargı Dizisi Jenarik Müziği Kime Ait Yargı Kore Versiyonu Var Mı? Yargı dizisi çalan şarkı ne? Yargı dizisi Sen Yokken ne gece ne de günsüz şarkısı ?

Yargı Dizisi Jenarik Müziği Kime Ait Yargı Kore Versiyonu Var Mı? Yargı dizisi çalan şarkı ne? Yargı dizisi Sen Yokken ne gece ne de günsüz şarkısı? Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Yargı dizisi Jenarik müziği kime ait? Yargı dizisi dizi müziği nedir? Kanal D'nin sevilen dizisi Yargı'nın müzik hakkında merak edilenler...

yargı3-1

Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı? Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı?

Yargı dizisi Kanal D ekranlarının sevilen dizileri arasında kendini gösteriyor. Kanal D'nin sevilen dizisi Yargı'da cinayet vakası ile yolları kesişen avukat Ceylin ve Savcı Ilgaz'ın hikayesi konu alınıyor. Savcı Ilgaz dürüstlüğü ile tanınmaktadır. Kurallara sonuna kadar bağlı adaletin peşinden giden bir an olsun yolundan şaşmayan bir karakterdir. Avukat Ceylin ise hukuk okurken babasının uğradığı haksızlık sonucu hapse girmesi ile kural tanımaz, isyankar bir karaktere bürünmüş genç avukattır. Oldukça başarılı genç bir avukattır. Bir cinayet dosyasında yolu Savcı Ilgaz ile kesişir. İkili birbirinden oldukça farklıdır ama adalet arayışı onları hep aynı noktaya getirir. Başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in yer aldığı dizi senaryosu ile izleyicinin dikkatini çekiyor. Pazar akşamları ekranlara gelen sevilen dizinin jenerik müziği kime ait? Yargı jeneriği kim seslendiriyor? Yargı dizisi jenerik müziği..

yargı2-2

Na Na Na isimli jenerik müziği yargı dizisinde çalıyor. Müzik ünlü şarkıcı Toygar Işıklı'ya ait. Çıkardığı şarkılarla ve dizi müzikleri ile kendini sevdiren ünlü sanatçı Toygar Işıklı Yargı dizi müzik eserlerinin de sahibi.

Yargı yeni bölümleri ile Pazar akşamları saat 20.00 de Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Başarılı dizinin oyuncu kadrosunda birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Sevilen dizide Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz' i aşına olduğumuz Aşk 101 dizisindeki gibi yine başrolde görüyoruz. Sevilen dizi Yargı yeni bölümüyle bu akşam da Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Oyuncu kadrosu ve senaryosu ile dikkat çeken Yargı dizisi Kanal D ekranlarının en çok izlenen dizilerinden..