Yargı dizisi yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Yeni dizi Yargı' da olaylar karışmaya devam ederken çok arananlar listesinde Yargı dizisinin kanal ve gün saatinin ne olduğu geldi. İşte tüm detaylar ve gelişmeler haberimizde sizlerle..

Yargı dizisi yeni bölüm fragmanında Engin' in mahkeme sonrası salındığını görüyoruz, bakalım Yargı dizisinde Engin' in suçu kanıtlanacak mı izleyerek göreceğiz. 

Yargı Dizisinde Geçtiğimiz Haftada Neler Olmuştu?

Yargı dizisi yeni sezonun iddialı dizilerinden biri olarak ekranlarda yerini almaya devam ediyor. Yeni dizi Yargı' da gerçek katil geçtiğimiz bölümde ortaya çıktı ve herkese şok etkisi yarattı. Özellikle Ceylin karakteri bu durumu öğrendikten sonra büyük bir yıkıma uğrar ve Engin ile yüzleşmek için Engin' in peşine düşer. Engin ise Ceylin' in kendisinden şüphelendiğinin farkında değildir. 

yargi dizisi hangi kanalda saat kaçta

Bu sırada ise Engin' in babası Yekta suçu Ceylin' in eniştesinin üzerine yıkmak için türlü planlar yapar ve Ceylin' in eniştesinin evine İnci' nin küpesini yerleştirerek eniştesinin yakalanmasını sağlar. 

Ama Yekta' nın planlarını Ceylin ile Ilgaz tek hamlede bozarlar. Engin ise bu tüm olanları Ceylin' e itiraf etmek zorunda kalır, önce İnci' yi öldürdüğünden pişman olduğunu dile getirir sonra ise kendisinin sinir krizi geçirdiğini ve bu durumda ne yapacağını şaşırdığını dile getirir. Daha sonra içinden resmen şeytan çıkar ve İnci belki de bu olanların hepsini hakketmişti der. Kendisinin İnci' yi aslında sevdiğini dile getiren Engin, günümüzde de resmen terkedilmeyi kabul edemeyen bir erkek modelini canlandırıyor. Bu olanlar Ceylin' i çileden çıkarsa da Ceylin ne yapacağını bilemez. Engin' e zarar vermeyi dener ama kendisine bir şekilde hakim olur ve Engin' e zarar vermez. 

Ilgaz bir kez daha Ceylin' i kurtarır ve yeni bölümde de Engin' in yargılanırken suçu babası Yekta' nın üzerine atmasını sonrasında ise nasıl bir yol izleyeceğini göreceğiz. 

Yargı dizisi yeni bölümlerde de her pazar akşamı saat 20.00 de Kanal D ekranlarında yerini almaya devam edecek. Yargı dizisi yeni bölümleri ile de Kanal D ekranlarında yerini almaya devam edecek.