Yargı dizisi oyuncu kadrosu ile de ekranlarda ciddi bir beğeni topladığını söyleyebiliriz. Yeni dizinin oyuncu kadrosu ve detayları kamumanset.com' da sizlerle..

Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı? Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı?

Kamumanset.com - Yargı dizisi oyuncu kadrosu ile de ekranlarda ciddi bir beğeni topladığını söyleyebiliriz. Yeni dizinin oyuncu kadrosu ve detayları kamumanset.com' da sizlerle..

Yargı yeni bölümleri ile Pazar akşamları saat 20.00 de Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Başarılı dizinin oyuncu kadrosunda birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Sevilen dizide Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz' i aşına olduğumuz Aşk 101 dizisindeki gibi yine başrolde görüyoruz. Bu ikili birbirine gerçekten çok yakışıyor ve merakla izleniyor diyebiliriz. 

İşte oyuncu kadrosu ile ilgili detaylar haberimizde sizlerle..

1111111

Yargı Dizisi Oyuncu Kadrosu

Ilgaz Kaya - Kaan Urgancıoğlu (Savcı)

Savcı Ilgaz karakteri dizide hırslı, mesafeli ve sevgi dolu, sevdiklerine değer veren bir Savcıyı canlandırıyor. 

Ceylin Erguvan - Pınar Deniz (Avukat)

Ceylin avukattır. Çok başarılı, hırslı ve duygusal bir karakteri canlandırmaktadır. Başarılı avukat Ceylin, kardeşi İnci' nin öldürülmesini araştırmak için her şeyi yapmaya hazırdır ve Savcı Ilgaz ile iş birliği içerisindedir. 

Metin Kaya - Hüseyin Avni Danyal (Asayiş Büro Amiri)

Metin başarılı bir amirdir. Oğlu Çınar' ın bir cinayete karışması sonucunda bir süre izne ayrılmış ve görevini yerine getirmemektedir. Aynı zamanda Erguvan ailesine çok büyük yardımlar etmiştir. 

Yekta Tilmen - Uğur Polat (Avukat)

Yekta başarılı bir avukattır ve bir hukuk bürosu sahibidir. Başarılı bir avukat olan Yekta İnci' nin avukatlığını üstlenmiştir. 

Pars Seçkin - Mehmet Yılmaz Ak (Savcı)

Başarılı bir savcıdır. Çok hırslıdır ve başarılıdır. Kardeşi Neva ile birlikte yaşamaktadır. Neva Ilgaz' ın eski nişanlısıdır. 

Gül Ergüvan - Zeyno Eracar

Ceylin' in annesidir. 

Zafer Erguvan - Ali Seçkiner Alıcı (Kaptan)

Ceylin' in babasıdır. Kaptandır ama işlemediği bir suçtan yargılanmıştır 5 sene hapis yatmıştır. Sonrasında balıkçılık yaparak geçimini yapmaya sağlıyordur. 

Eren Duman - Uğur Aslan

Aylin Erguvan Yılmaz - Pınar Çağlar Gençtürk (Ev hanımı)

Ceylin ve İnci' nin ablasıdır. Ev hanımıdır. Bir kızı vardır ismi Parla' dır. 

İnci Erguvan - Ece Yüksel (Öğrenci)

Öldürülen üniversite öğrencisidir. Ceylin' in kız kardeşi. 

Çınar Kaya - Arda Anarat (Öğrenci)

Ilgaz' ın erkek kardeşidir. Öldürülen İnci' nin baş şüpheli katilidir. 

Engin Tilmen - Onur Durmaz (Avukat)

İnci' nin üniversiteden ve şuan en yakın arkadaşıdır.