Yargı dizisi yeni bölümü ile 17 Eylül Pazar akşamı yeniden Kanal D ekranlarında bakalım bu bölümde katile ne kadar yaklaşılacak..

Kamumanset.com - Yargı dizisi yeni bölümü ile 17 Eylül Pazar akşamı yeniden Kanal D ekranlarında bakalım bu bölümde katile ne kadar yaklaşılacak..

Yayınlanan en son bölümde Yargı dizisinde Engin' in babası avukay Yekta ile ilgili gerçekler ortaya çıkıyor. Yekta' nın eşinin evlerinde İnci' nin küpesini bularak, küpenin eşini Ceylin' in taktığını görünce Ceylin' in de bu İnci' nin küpesiydi şeklindeki sözlerini duyduktan sonra geçtiğimiz bölüm son sahnede hızla Yekta' nın yanına gider. 

Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz İle Aşk Mı Yaşıyor İlk Kez Açıkladı Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz İle Aşk Mı Yaşıyor İlk Kez Açıkladı

Yekta ise küpeyi gördüğünde şok olur. Bakalım yeni bölümde Yekta nasıl bir açıklama yapacak göreceğiz. 

Yeni bölüm fragmanında izleyenleri en çok merak ettiren konu Ceylin' in Engin veya Yekta' nın katil olduğu ile ilgili bir ipucu bulmaları. Ilgaz ve Ceylin birlikte bir plan kurmaya karar verir ve Engin ve Yekta arasından bir kişinin katil olduğunu öğrenerek bulmaya karar verirler. Bakalım yeni bölümde katil bulunacak mı merakla bekliyoruz. 

Ceylin' in kardeşi İnci' den Son Hediye Aldığı Şarkı - Ceylin' in Sürekli Söylediği Şarkı - Dinle Beni Bi şarkı sözleri (Sen yokken ne gece ne de gündüz)

Tut elimi buradan gidelim
Olmaz demeden dinle beni bi'
Rüzgarım söndü, dindi ateşim
Ah bebeğim, ben hâlâ deliyim
Sen yokken ne gece ne de gündüz
Ne ay var ne tek bir yıldız
Her yer karanlık ve ıssız göremiyorum
Sen yokken ne gece ne de gündüz
Ne ay var ne tek bir yıldız
Her yer karanlık ve ıssız göremiyorum


Son Bölümde Çalan Şarkı - Cem Adrian Kül

İçimde bir şey kanıyor
Keskin bir vedanın yarası sızlıyor
Yüzümde bir şey soluyor
Aynı değil, umudun rengi kayboluyor
Kalbimde bir yerde bir orman yanıyor
Bıraktığın şarkılar sahipsiz susuyor
Şiirler hep dargın, dualar şifasız
Ömrüme mıhlanmış bir cümle
Kül olur kalbindeki zamanla
Yana yana, yana yana
Yana yana, yana yana
Kül olur kalbindeki zamanla
Yana yana, yana yana
Yana yana, yana yana

Yargı dizisi yine birbirinden güzel şarkıları ile 17 Ekim akşamı Kanal D ekranlarında saat 20.00 de yerini alacak. Kaçırmayın.