Kamumanset.com - Yargı dizisi yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında her pazar akşamı saat 20.00 de ekranlarda yerini almaya devam ediyor. Yargı dizisi detayları ve gelişmeleri kamumanset.com haberimizde sizlerle.. İşte gelişmeler ve detaylar..

Yargı dizisindeki avukat Yekta' nın sağ kolu olan Cüneyt' i yeni bölümlerde tanımaya devam ediyoruz. Avukat Cüneyt, Yekta' dan sonra hukuk bürosunun başına geçen isim olacak. Yekta' nın tüm kirli işlerinde görev alan başarılı Avukat Cüneyt aynı zamanda Ceylin' in üniversite yıllarından eski sevgilisi hatta bir zamanlar evlenmeye karar verdiği ilk insan. 

Yeni bölümlerde de bol bol ekranlarda izleyeceğimiz başarılı oyuncu Hakan Dinçkol, Yargı dizisinde başarılı bir avukatı canlandırmaktadır. Çok hırslı ve bu hırsı ile her şeyi yapabilecek durumda olan Cüneyt, İnci' nin asıl katilinin Engin olduğunu bildiği halde susar ve her şeyi gizleyerek, Yekta' nın planına dahil olur. Bakalım yeni bölümlerde Cüneyt' i ekranlarda daha sık görecek miyiz?

Yargı Dizisi Avukat Cüneyt yani Hakan Dinçkol Kimdir?
Yargı Dizisi ekranlarda yerini alırken yeni bir isim dahil oldu o isim Cüneyt karekteri. Cüneyt karakterini canlanıdran oyuncunun gerçek adı Hakan DİNÇKOL  20 Aralık 1981 yılında İstanbul ilinde doğmuştur. Başarılı oyuncu Hakan Dinçkol 1.83 metre boyunda, 83 kilo ve Yay burcudur. Eğitimlerini  On Sekiz Mart Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği bölümünde Çanakkale^' de tamamlamıştır. 

cüneyt2

2020 – Öğretmen - Beden Eğitimi Öğretmeni - Televizyon Dizisi

2018 – Yuvamdaki Düşman - Alper - Televizyon Dizisi

2017 – Savaşçı - Başçavuş Turan - Televizyon Dizisi

2015 – Asla Vazgeçmem - Fırat - Televizyon Dizisi