Yargı Çınar Kim Sevgilisi Var Mı Gerçek Adı Nedir Yargı Çınar Kaç Yaşında Nereli Arda Anarat Hangi Dizilerde Oynadı? Yargı dizisi Çınar'ı kim oynuyor Arda Anarat hayatı Detaylar ve gelişmeler kamumanset.com'da

Kamumanset.com - Yargı Çınar Kaç Yaşında Nereli Arda Anarat Hangi Dizilerde Oynadı? Yargı dizisi Çınar'ı kim oynuyor Arda Anarat hayatı.. Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Yargı'da Çınar karakterine hayat veren Arda Anarat hayatı merak ediliyor.  Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Arda Anarat kimdir? Ali Bilgin'in yönetmenliğini yaptığı, Sema Ergenekon'un senaryosunu yazdığı Ay Yapım imzalı dizinin başrol oyuncusu Arda Anarat kimdir, kaç yaşında? Arda Anarat nereli, hayatı hakkında merak edilen önemli detaylar..

arda

Kanal D'nin sevilen dizisi Yargı'da cinayet vakası ile yolları kesişen avukat Ceylin ve Savcı Ilgaz'ın hikayesi konu alınıyor. Savcı Ilgaz dürüstlüğü ile tanınmaktadır. Kurallara sonuna kadar bağlı adaletin peşinden giden bir an olsun yolundan şaşmayan bir karakterdir. Avukat Ceylin ise hukuk okurken babasının uğradığı haksızlık sonucu hapse girmesi ile kural tanımaz, isyankar bir karaktere bürünmüş genç avukattır. Oldukça başarılı genç bir avukattır. Bir cinayet dosyasında yolu Savcı Ilgaz ile kesişir. İkili birbirinden oldukça farklıdır ama adalet arayışı onları hep aynı noktaya getirir. Başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in yer aldığı dizi senaryosu ile izleyicinin dikkatini çekiyor. Pazar akşamları ekranlara gelen sevilen dizinin oyuncu kadrosunda yer alan Arda Anarat kimdir, kaç yaşında, nereli? Arda Anarat merak edilen hayatı..

ARDA ANARAT KİMDİR?

2 Nisan 1999 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Samsun Bafralı olan oyuncu İstanbul Notre Dame de Sion Fransiz lisesinden mezun olmuştur. İlk kez Muhteşem Yüzyıl'da Şehzade Mehmet rolüne hayat vererek izleyici karşısına çıktı. Ardından Diriliş Ertuğrul adlı dizide oynayan oyuncu Tek Yürek adlı dizide Umut karakterine hayat verdi.

Yağmur Tanrısevsin'den Hande Erçel Açıklaması Yağmur Tanrısevsin'den Hande Erçel Açıklaması

arda2

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Çukur'da Efe'yi canlandırdı. Bilmemek adlı dizide Berk'e hayat veren oyuncu 2021 senesinde Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu adlı dizide yer aldı. Ex Aşkım dizisinde de yer alan ünlü oyuncu son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in yer aldığı Yargı dizisinde Çınar karakterine hayat vermektedir. 22 yaşındaki genç oyuncu başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmiştir.