Yeni dizi çok beğenildi ve bu akşam 3. bölümü ile sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor. Yargı dizisinin yeni bölümü ile ilgili gelişmeler, Yargı dizisi Çınar İnci'nin gerçek katilini biliyor mu tüm gelişmeler sizlerle..

Yeni dizi çok beğenildi ve bu akşam 3. bölümü ile sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor. Yargı dizisinin yeni bölümü ile ilgili gelişmeler, Yargı dizisi Çınar İnci' nin gerçek katilini biliyor mu tüm gelişmeler sizlerle..  

Yargı dizisi yeni bölümü ile ekranlarda yerini alacak, yeni bölümlerinde katilin kimliği açığa çıkacak mı? İnci' nin gerçek hayatının başrolleri kim çok yakında teker teker öğreneceğiz gibi duruyor. Yayınlanan son bölümün final sahnesinde İnci ile Ilgaz' ın babasının çekilmiş olan fotoğraflarını bulan Ceylin ile Ilgaz bu aradaki durumu çözmeye çalışacaklar yeni bölümde. Kimilerine göre bu fotoğraf photoshop, kimilerine göre ise gerçekten aralarında bir ilişki vardı ve yaşlı sevgilisi Ilgaz' ın babasıydı. Bu konu yeni bölümlerde daha da netleşeceğe benziyor.  

Yargı dizisi Savcı llgaz' ın kardeşi Çınar' ı daha yakından tanıyalım..  

Arda Anarat 2 Nisan 1999 yılı İstanbul ili doğumludur. Başarılı oyuncu Arda Anarat aslen Samsun Bafralıdır. 

Notre Dame De Sion Fransız lisesi mezunudur. Daha 12 yaşında iken oyunculuğa yeteneği keşfedilir ve profesyonel oyunculuk eğitimleri almaya başlar. İlk oyunculuk deneyimi 2011 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisi ile olur. Muhteşem Yüzyıl dizisinde Şehzade Mehmet' in küçüklüğünü canlandırmıştır.  

Daha sonra ekranlarda kalmaya devam eden başarılı oyuncu Arda Anarat, 2014 - 2016 yılları arası yapımı olan Diriliş Ertuğrul' da Dündar bey karakterini canlandırmıştır. Başarılı oyuncu sonrasında da Vatanım Sensin dizisi ile ekranlara gelmiştir. Bu genç yaşına rağmen birçok dizi ve filmde rol alan ünlü oyuncuyu şimdilerde ise isminden sürekli söz ettirilen Yargı dizisi ile ekranlarda başrolde izliyoruz.  

 İşte başarılı ünlü oyuncu Arda Anarat' ın yer aldığı projeler  

 2011 - Muhteşem Yüzyıl - Dizi  

 2013 - Çınar - Dizi  

Güzel Günler 9. Bölüm Fragmanı Güzel Günler Yeni Bölümde Neler Olacak? Güzel Günler 9. Bölüm Fragmanı Güzel Günler Yeni Bölümde Neler Olacak?

 2013 - Cesur Hemşire - Dizi  

 2014 - Galip Derviş - Dizi  

 2014 - 2016 - Diriliş Ertuğrul - Dizi  

 2017 - Damat Takımı - Film  

 2017 - Göçebe - Film  

 2018 - Yaralı Aşk - dizi  

 2017 - 2018 - Çukur - Dizi  

 2018 - Zomerbroeders - Film  

 2018 - Vatanım Sensin - Dizi  

 2019 - Tek Yürek - Dizi  

 2019 - Bilmemek - Dizi  

 2020 - Hekimoğlu - Dizi  

 2021 - Ex Aşkım - Dizi  

 2021 - Yargı - Dizi  

 Yargı dizisi her hafta pazar günleri saat 20.00 de Kanal D ekranlarında sizlerle, sakın kaçırmayın.