Yargı Ceylin Kimi Öldürdü? Ceylin Engini Mi Öldürdü? Ceylin Katil Mi? işte tüm detaylar..

Yargı Ceylin Kimi Öldürdü? Ceylin Engini Mi Öldürdü? Ceylin Katil Mi? işte tüm detaylar..

Yargı dizisinde bu bölümde Engin' in kaçış planını görüyoruz. Engin' e bir kişi yardım ediyor ve bu kişinin kim olduğu henüz net değil. 

Hastaneye kaldırılan Engin, hastaneden kaçmak için babasından yardım istiyor ve sonrasında da amacına ulaşıyor diyebiliriz. Her ne kadar ona zehirli bir kitap gönderenin kim olduğu henüz net olmasa da bir şeyden eminiz ki bu teyzesi Seda da değil Babası Yekta da. Bakalım Engin' e hapisten kaçması için asıl yardım eden kim çıkacak. İzleyerek göreceğiz. 

Yayınlanan son bölümde ise Ceylin, Engin' in kaçacığını fark ediyor ve ondan önce otoparka iniyor ve orada Engin' in eski arabasını görüyor. Engin'in arabasına binerek saklanıyor ve Engin' in peşine düşmeye karar verdiğini görüyoruz. Sonrasında ise Ceylin' i karanlık bir ormanda baygın olarak uyandığını izledik. 

Yasak Elma Dizi Kadrosuna Katılan Yeni Oyuncular Yasak Elma Dizi Kadrosuna Katılan Yeni Oyuncular

Elinde bir silah ile baygın olan Ceylin önce silahı bırakıyor ve sonrasında kalkmaya çalışıyor geri geri giderken de yerde yatan bir adama takılarak yere düşüyor. Acaba Ceylin' in elindeki silah ile öldürdüğü kişi kim ya da bu olay gerçekten yaşandı mı yoksa Engin, Ceylin' i fark ederek farklı bir plan mı yaptı hep birlikte yeni bölümde göreceğiz.

Sevilen dizi Yargı her hafta pazar günü saat 20.00 de Kanal D ekranlarında sizlerle olmaya devam ediyor.