Yargı Başsavcı Kimdir Yargı Dizisi Başsavcı'yı Kim Canlandırıyor? Yargı dizisinin başsavcısı hakkında merak edilenler

Yargı Başsavcı Kimdir Yargı Dizisi Başsavcı'yı Kim Canlandırıyor? Yargı dizisinin başsavcısı hakkında merak edilenler.. Kanal'nın reytingleri bol dizisi Yargı başsavcısı kimdir? Kanal D'nin sevilen dizisi Yargı'da cinayet vakası ile yolları kesişen avukat Ceylin ve Savcı Ilgaz'ın hikayesi konu alınıyor. Savcı Ilgaz dürüstlüğü ile tanınmaktadır. Kurallara sonuna kadar bağlı adaletin peşinden giden bir an olsun yolundan şaşmayan bir karakterdir. Avukat Ceylin ise hukuk okurken babasının uğradığı haksızlık sonucu hapse girmesi ile kural tanımaz, isyankar bir karaktere bürünmüş genç avukattır. Oldukça başarılı genç bir avukattır. Bir cinayet dosyasında yolu Savcı Ilgaz ile kesişir. İkili birbirinden oldukça farklıdır ama adalet arayışı onları hep aynı noktaya getirir. Başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in yer aldığı dizi senaryosu ile izleyicinin dikkatini çekiyor. Pazar akşamları ekranlara gelen sevilen dizinin savcısı Pars kimdir?

pars2-1

Yargı dizisindeki Savcı Pars çok başarılı ve hırslı bir savcıdır. Yeni bölümlerde Pars savcıyı ekranlarda daha hırslı, daha kızgın olarak izleyeceğiz gibi duruyor. Peki başsavcı Pars kimdir, kim canlandırıyor. Yargı dizisinde Pars karakterine Mehmet Yılmaz Ak hayat vermektedir. 

MEHMET YILMAZ AK KİMDİR?

Mehmet Yılmaz Ak çok başarılı sinema, dizi ve aynı zamanda oyun yazarıdır. Başarılı oyuncu 8 şubat 1986 yılında Diyarbakır şehrinde dünyaya gelmiştir. Ünlü oyuncu Mehmet Yılmaz Ak Kadir Has Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Başarılı oyuncu aynı zamanda birden çok tiyatro oyununda da yer almıştır.  

Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı? Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı?

pars3

2008 yılında Beşinci Basamak isimli bir oyun yazmıştır ve böylece Mitos Boyut yayınlarından misyon ödülünün sahibi olmuştur. Sonrasında Ben De Özledim dizisi ile televizyon hayatına giriş yapmıştır. Şimdilerde Yargı dizisinde Savcı Pars olarak izleyeceğimiz başarılı oyuncu Mehmet Yılmaz Ak birçok projede yer almıştır. O Projelerden bazıları şunlardır:

Yargı - 2021 

  Aşk Mantık İntikam - 2021 

  Fatma - 2021 

  Ramo - 2020 - 2021 

  Çukur - 2018 

  Halka - 2018  

  Dudullu Postası - 2018  

  Ya İstiklal Ya Ölüm - 2020 

  Hakan: Muhafız - 2019 

  Kurşun - 2019 

  Peri - 2019 

 Ağzı Olmayan Kız - 2019 

  Buğday - 2017 

  Anons - 2017 

  İçerde - 2016 

  Nekro - 2015 

  Kırık Kalpler Bankası - 2015 

  Ben de Özledim - 2013 gibi projelerde yer alan ünlü oyuncu şimdilerde Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinde Pars'a hayat vermektedir.