Yargı Aylin Gerçekte Adı Soyadı Nedir Hangi Memleketten? Pınar Çağlar Gençtürk yeni sezonda Yargı dizisinde yer alıyor. İşte sevilen yeni dizi ve oyuncuları hakkında detaylar kamumanset.com'da sizlerle..

Kamumanset.com - Yargı Aylin Gerçekte Adı Soyadı Nedir Hangi Memleketten? Pınar Çağlar Gençtürk yeni sezonda Yargı dizisinde yer alıyor. İşte sevilen yeni dizi ve oyuncuları hakkında detaylar kamumanset.com'da sizlerle..

Yeni sezonda Yargı dizisi Kanal D ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Yeni sezon oyuncularından tanıdık isimlerden bir tanesi de Pınar Çağlar Gençtürk' tür. 

Pınar Çağlar Gençtürk Yargı dizisinde İnci ve Ceylin' in ablası. Psikolojik olarak oğlu Deniz' i kaybettikten sonra çok zorlu yollardan geçen Aylin uzun süredir ilaç tedavisi görmektedir. Dizide İnci kız kardeşini de kaybettikten sonra zor günler geçiren Aylin, Ceylin ile sık sık kavga etmektedir. Eşi tarafında da aldatılan Aylin şuan ailesi ve kızı Parla ile yaşamaktadır. 

Yargı Dizisi Pınar Çağlar Gençtürk Kimdir?

Başarılı oyuncu Pınar Çağlar Gençtürk 6 Mart 1982 yılında dünyaya gelmiştir. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde Tiyatro Eğitimini tamamladıktan sonra Kadir Has Üniversitesinde Film ve Drama üzerine Yüksek Lisans eğitimi almıştır. Başarılı oyuncu tiyatro oyunculuğu dışında tiyatro oyunu yönetmenliği de yapmıştır. Sonrasında başarılı oyuncu Pınar Çağlar Gençtürk televizyon dizilerinde, sinema filmlerinde ve birçok kısa filmlerde yer almıştır. Şimdi ise iddialı bir dizi olan Yargı' da ekranlarda izliyoruz. 

Başarılı oyuncu Pınar Çağlar Gençtürk şimdi ise Yargı dizisinde Ceylin' in ablası Aylin karakterini canlandırmaktadır. 

Pınar Çağlar Gençtürk Hangi Projelerde Yer Almıştır?


Yargı - TV Dizisi - 2021

Arıza - Emine - TV Dizisi 2020-2021

Hayat  - Kısa Film - 2019

Netflix, hesabınızı paylaştığınızı biliyor ve sizden ücret almaya başlayabilir Netflix, hesabınızı paylaştığınızı biliyor ve sizden ücret almaya başlayabilir

Kadın - Doktor Jale - TV Dizisi - 2019

Evlat Kokusu Meryem - TV Dizisi - 2017

Bizim Hikaye - Ferda - TV Dizisi - 2017

Misofonya - Ece - Kısa Film - 2015

Arkadaşlar İyidir  - Sema - Eren'in Annesi - TV Dizisi - 2016 

Çalıkuşu - Münevver - TV Dizisi - 2013

Çıplak Gerçek - Gülsen - TV Dizisi - 2012

Muhteşem Yüzyıl  - Beyhan Sultan - TV Dizisi - 2011-2013

Herkes mi Aldatır? - Arzu - Sinema Filmi - 2010

7 Kocalı Hürmüz - Havva - Sinema Filmi - 2009

Büyük Buluşma - Şermin - TV Dizisi - 2004

Yargı dizisi yeni sezonda Pazar günleri saat 20.00 de Kanal D ekranlarında yerini almaya devam ediyor, sakın kaçırmayın.