Yaprak Dökümü Oğuz'u Yıllar Sonra Ekranlara Geliyor. Oyunculuğu bırakan Tolga Karel'den 5 sene sonra ilk proje

Yaprak Dökümü Oğuz'u Yıllar Sonra Ekranlara Geliyor. Oyunculuğu bırakan Tolga Karel'den 5 sene sonra ilk proje. Bir dönem izlenme rekorları kıran Kanal D ekranlarının arşivlerinin en çok izlenen dizisi Yaprak Dökümü'nde canlandırdığı Oğuz karakteriyle popülerlik kazanan ünlü oyuncu Tolga Karel, 5 yıl sonra ekranlara döndü.

Survivor'da da yarışan Tolga Karel ekranlara dönüyor. Ünlü oyuncu, Acun Ilıcalı'nın kanalı olan TV8'in yeni dizisi Sıfırıncı Gün'de rol aldığını duyurarak hayranlarını şaşırttı. Oyunculuğu bırakıp Amerika'ya giderek tır şoförü olarak çalışmaya başlayan Tolga Karel yeniden ekranlarda olacak. Kanalın sahibi olan Acun Ilıcalı'dan "büyük patron" diye bahsederek açıklamada bulunan Tolga Karel hayranını şaşırttı. Ünlü oyuncu yönetmenliğini Süleyman Mert Özdemir'in, yapımcılığını ise Acun Medya'nın üstlendiği Sıfırıncı Gün dizisi TV8 ekranlarında izleyici karşısınna çıkacağını duyurdu. Bir süredir ekranlardan uzak olan ünlü oyuncunun yeni projesi sevenlerini heyecanlandırdı.

Güzel Günler 9. Bölüm Fragmanı Güzel Günler Yeni Bölümde Neler Olacak? Güzel Günler 9. Bölüm Fragmanı Güzel Günler Yeni Bölümde Neler Olacak?

 Oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken dizide sürpriz isim görenleri şaşırttı.. Kanal D ekranlarının en çok sevilen dram dizilerinden olanj Yaprak Dökümü dizisiyle geniş kitlelerce tanınan Tolga Karel, şaşırtıcı bir kararla oyunculuğu bırakıp Amerika'ya yerleşmişti. Tamamen farklı bir mesleğe yönelerek tır şoförlüğü yapmaya başlamıştı. Ünlü oyuncu Tolga Karel, 5 yıl aranın ardından oyunculuğa döndü.

Sıfırıncı dizisi ile yeniden ekranlarda olacağını sosyal medya hesabından duyurdu. Sıfırıncı Gün dizisinde yer alacak olan ünlü oyuncu Instragram hesabından açıklamada bulundu. "5 yıl sonra efsane bir dönüş, Benim için muhteşem bir ekiple çalışmak gerçekten gurur verici. Umarım karakterimi beğenirsiniz. Büyük patron Acun Ilıcalı" şeklinde not düşmesi ile de herkesi şaşırttı.

44 yaşındaki ünlü oyuncu ilk evliliğini Günay Musayeva ile yaptı. Bu evlilikten bir çocuğu dünyaya geldi. İkinci evliliğini ise Sarah Scott ile 2016 yılında yaptı. Bu evliliğinden iki tane çocuğu vardır. Gece Şahinleri, Evdeki Yabancı, Yaprak Dökümü, Kanıt, Ödünç Hayat, Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam, Şeytan Çıkmazı gibi yapımlarda yer aldı. Başarılı oyuncu şimdi de Sıfırıncı Gün isimli dizide Mahir karakterine hayat vermeye hazırlanıyor.