Yalnız Kurt Oyuncu Kadrosu Osman Sınav'dan İddialı Kadro Yalnız Kurt dizisi oyuncuları kimler? Yalnız Kurt dizisi karakter listesi

Yalnız Kurt Oyuncu Kadrosu Osman Sınav'dan İddialı Kadro Yalnız Kurt dizisi oyuncuları kimler? Yalnız Kurt dizisi karakter listesi.. Atv ekranlarının yeni dizisi Yalnız Kurt Yayın Tarihi Belli Oldu Yalnız Kurt dizisi oyuncuları, Yalnız Kurt oyuncuları kimler? Atv ekranlarında başlayacak olan Yalnız Kurt dizisi izleyicilerin dikkatini çekiyor. Yalnız Kurt Dizisi Ne Zaman Başlıyor Kurtlar Vadisi Dizisine Benziyor Osman Sınav'ın yeni projesi Yalnız Kurt oyuncu kadrosu belli mi? İşte merak edilenler..

Bir zamanların en çok izlenen dizisi Kurtlar Vadisi dizisinin yönetmeni Osman Sınav yepyeni bir diziyle geliyor. Yeni dizi Yalnız Kurt daha başlamadan gündeme geldi. Yalnız Kurt adlı dizi ile televizyon dünyasına damga vurmaya hazırlanan Osman Sınav yeni projesini sır gibi saklıyordu. Dizinin oyuncu kadrosu fazlasıyla merak ediliyor. Kurtlar Vadisi temalı yeni dizi fazlaca yankı uyandıracağa benziyor. Türk Televizyonlarının en fazla izlenen dizilerinden olan Kurtlar Vadisi dizisinin yönetmeni olan Osman Sınav yeni projesini ekranlara getirmeye hazırlanıyor. Deli Yürek, Kurtlar Vadisi, Süper Baba, Ekmek Teknesi, Sakarya Fırat ve Sen Anlat Karadeniz gibi dizilerin yönetmenliğini yapan Sınav yeni dizisi ile çok konuşulacak. Osman Sınav'dan Yalnız Kurt için bomba bir kadro.

yalnz2

Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı? Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı?

YALNIZ KURT OYUNCULARI

Hasan Deniz Yaran: dizide Altay Kurtoğlu karakterini canlandıracak.
Kürşat Alnıaçık: Son olarak Kürşat Alnıaçık'ın da kadroya dahil olduğu söylendi.
Damla Colbay: Dizinin kadın oyuncularından Damla Colbay dizide Sare Türkmen adlı karakteri canlandıracak.
Murat Han: Yalnız Kurt dizisinde Doğan karakterini canlandıracak. 
Polat Bilgin
Gökhan Soylu
Deniz Evin
Cihan Ünal: Davut Bahadır'a hayat verecek. 
Yaprak Medine

Oyuncu kadrosu yavaş yavaş şekillenen diziye iddialı isimlerin de dahil olacağı söyleniyor. Atv'nin yeni dizisi Yalnız Kurt'da devlet, casusluk, terör gibi olayların inceleneceği iddia edildi. Bu yönden Kurtlar Vadisi dizisine benzediği söylendi. İzleyici ile buluşacak yeni dizide devlet içerisindeki casusluk gibi konuların yer alacağı söyleniyor. Yeni dizi Yalnız Kurt yakında Atv ekranlarında başlayacak. Yalnız Kurt adlı dizinin çekimlerinin kasım ayında başlayacağı iddia edilmişti. Dizi yakında Atv ekranlarında başlıyor.