Yalnız Kurt Ne Zaman Başlayacak Hangi Kanalda? Yalnız Kurt Yayın Tarihi Belli Oldu Yalnız Kurt dizisi oyuncuları, Yalnız Kurt ne zaman başlıyor?

Masterchef Türkiye İkinci Finalist Kim Oldu Masterchef Türkiye İkinci Finalist Kim Oldu

Yalnız Kurt Ne Zaman Başlayacak Hangi Kanalda? Yalnız Kurt Yayın Tarihi Belli Oldu Yalnız Kurt dizisi oyuncuları, Yalnız Kurt ne zaman başlıyor? Atv ekranlarında başlayacak olan Yalnız Kurt dizisi izleyicilerin dikkatini çekiyor. Yalnız Kurt Dizisi Ne Zaman Başlıyor Kurtlar Vadisi Dizisine Benziyor Osman Sınav'ın yeni projesi Yalnız Kurt yayın tarihi belli oldu mu?

Dönemin damga vuran dizilerden Kurtlar Vadisi dizisinin yönetmeni Osman Sınav yepyeni bir diziyle geliyor. Yeni dizi Yalnız Kurt daha başlamadan gündeme geldi. Yalnız Kurt adlı dizi ile televizyon dünyasına damga vurmaya hazırlanan Osman Sınav yeni projesini sır gibi saklıyordu. Kurtlar Vadisi temalı yeni dizi fazlaca yankı uyandıracağa benziyor. Türk Televizyonlarının en fazla izlenen dizilerinden olan Kurtlar Vadisi dizisinin yönetmeni olan Osman Sınav yeni projesini ekranlara getirmeye hazırlanıyor. Deli Yürek, Kurtlar Vadisi, Süper Baba, Ekmek Teknesi, Sakarya Fırat ve Sen Anlat Karadeniz gibi dizilerin yönetmenliğini yapan Sınav yeni dizisi ile çok konuşulacak. 

yalnz2

YALNIZ KURT NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Henüz yayın tarihi belli olmayan dizinin yakında Atv ekranlarında başlayacağı söyleniyor. Yalnız Kurt oyuncu kadrosu yavaş yavaş şekilleniyor. Atv'nin yeni dizisi Yalnız Kurt'da devlet, casusluk, terör gibi olayların inceleneceği iddia edildi. Bu yönden Kurtlar Vadisi dizisine benzediği söylendi. Oyuncuların hala seçme aşamasında olduğu iddia edilen dizide Hasan Deniz Yaran, Altay Kurtoğlu karakterine hayat verecek. Cihan Ünal ise Davut Bahadır'ı canlandıracak. Dizide Damla Colbay Sare Türkmen'e hayat verirken Murat Han ise Doğan karakterini canlandıracak. Diziye son olarak Kürşat Alnıaçık dahil oldu. Dizinin kadrosu yavaş yavaş şekillenmeye devam ediyor.

İzleyici ile buluşacak yeni dizide devlet içerisindeki casusluk gibi konuların yer alacağı söyleniyor. Yeni dizi Yalnız Kurt yakında Atv ekranlarında başlayacak. Yalnız Kurt adlı dizinin çekimlerinin kasım ayında başlayacağı iddia edilmişti. Osman Sınav'ın proje tasarımcısı ve konsept danışmanı olarak yer aldığı Yalnız Kurt dizisi ekranların yeni Kurtlar Vadisi dizisi mi olacak? Osman Sınav'ın yeni dizisi Yalnız Kurt yakında Atv ekranlarında..