Yalnız Kurt Dizisi Ne Zaman Başlıyor Kurtlar Vadisi Dizisine Benziyor Osman Sınav'ın yeni projesi Yalnız Kurt yayın tarihi belli oldu mu? Yalnız Kurt dizisi oyuncuları

Güzel Günler 9. Bölüm Fragmanı Güzel Günler Yeni Bölümde Neler Olacak? Güzel Günler 9. Bölüm Fragmanı Güzel Günler Yeni Bölümde Neler Olacak?

Yalnız Kurt Dizisi Ne Zaman Başlıyor Kurtlar Vadisi Dizisine Benziyor Osman Sınav'ın yeni projesi Yalnız Kurt yayın tarihi belli oldu mu? Yalnız Kurt dizisi oyuncuları. Dönemin damga vuran dizilerden Kurtlar Vadisi dizisinin yönetmeni Osman Sınav yepyeni bir diziyle geliyor. Yalnız Kurt adlı dizi ile televizyon dünyasına damga vurmaya hazırlanan Osman Sınav yeni projesini sır gibi saklıyordu. Türk Televizyonlarının en fazla izlenen dizilerinden olan Kurtlar Vadisi dizisinin yönetmeni olan Osman Sınav yeni projesini ekranlara getirmeye hazırlanıyor. Deli Yürek, Süper Baba, Kurtlar Vadisi, Ekmek Teknesi, Sakarya Fırat ve Sen Anlat Karadeniz gibi dizilerin yönetmenliğini yapan Sınav yeni dizisi ile çok konuşulacak.

yalnız

Konsept danışmanlığını ve proje tasarımını üstlenen Osman Sınav'ın yeni dizisinin oyuncu kadrosunun bomba gibi olduğu söyleniyor. Yeni Kurtlar Vadisi olarak gösterilen dizi Yalnız Kurt'un yönetmenliğini M. Çağatay Tosun üstleniyor. Dizinin ikinci yönetmeni ise Osman Sınav'ın oğlu Yusuf Ömer Sınav oldu. Konusunun Kurtlar Vadisi dizisine benzetildiği belirtilen Yalnız Kurt dizisinde benzer bir hikayeye sahip olan ve yeni sezonda Atv ekranlarında yayınlanması planlanan dizi Yalnız Kurt oyuncu kadrosu yavaş yavaş şekilleniyor. Dizide devlet, casusluk, terör gibi olayların inceleneceği iddia edildi. Oyuncuların hala seçme aşamasında olduğu iddia edilen dizide Hasan Deniz Yaran, Altay Kurtoğlu karakterine hayat verecek. Cihan Ünal ise Davut Bahadır'ı canlandıracak. Dizide Damla Colbay Sare Türkmen'e hayat verirken Murat Han ise Doğan karakterini canlandıracak. Diziye son olarak Kürşat Alnıaçık dahil oldu. Kahramanlık öyküsünü anlatacak olan Yalnız Kurt dizisi daha tanıtımı yapılmadan dikkatleri üzerine çekti. Peki Yalnız Kurt ne zaman başlayacak?

yalnı

YALNIZ KURT NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Atv ekranlarında başlanması planlanan dizide oyuncu kadrosu yavaş yavaş şekilleniyor. Yalnız Kurt adlı dizinin çekimlerinin kasım ayında başlayacağı iddia ediliyor. Osman Sınav'ın proje tasarımcısı ve konsept danışmanı olarak yer aldığı Yalnız Kurt dizisi ekranların yeni Kurtlar Vadisi dizisi mi oluyor? İzleyici ile buluşacak yeni dizide devlet içerisindeki casusluk gibi konuların yer alacağı söyleniyor. Yeni dizi Yalnız Kurt yakında Atv ekranlarında başlayacak.